Wednesday Writer Roundup: Vítězové Emmy, odborníci na výživu, vývojáři a Ghostwriters na nDash

Wednesday Writer Roundup: Vítězové Emmy, odborníci na výživu, vývojáři a Ghostwriters na nDash

nDash je domovem tisíců odborníků na předmět a náš počet každým dnem roste. Tento týden spouštíme novou funkci blogu, abychom představili několik našich oblíbených spisovatelů na volné noze, kteří se nedávno připojili. Pro naše první kolo máme vítězku Emmy, zkušeného obchodního ghostwritera, certifikovaného odborníka na výživu a talentovaného softwarového architekta!

Chellie Millsová

Jmenuji se Chellie Mills a jsem spisovatelka/reportérka na volné noze. miluji psaní. Mám od své poslední (střední školy) hodinu angličtiny. Můj učitel ve mně zapálil jiskru, která přerostla v oheň, který dál hoří. I když jsem psal o široké škále témat, v současné době mě nejvíce baví psát o rodičovství a problémech souvisejících s rodinou, seniorském bydlení, stavbě domů a designu a bydlení jednoduše (minimalismus). Vyhrál jsem Emmy za příběh, který byl součástí probíhající spotřebitelské série s názvem „Saving A Buck“. Prostřednictvím této série jsem našel lásku k pomoci ostatním najít jedinečné způsoby, jak ušetřit své těžce vydělané peníze. Dělal jsem rozhovory s kandidáty na prezidenta, guvernéry, slavnými hudebníky, sportovci a mnoha dalšími. I když jsou to vzrušující příležitosti, považuji vyprávění příběhů obyčejných lidí za nejnaplňující. Jsem nadšený z příležitosti pracovat prostřednictvím nDash, oslovit nové publikum a nadále se učit a sdílet nové věci o světě kolem nás.

Lori Baerová

Jsem nováčkem v nDash, ale ne v psaní na volné noze. Jsem ghostwriter a editor z Pensylvánie s více než 15 lety zkušeností. Dlouhý obsah a myšlenkové vedení články, blogové příspěvky, úvodníky a související komunikace jsou mou odborností. Můj přístup k ghostwritingu usnadňuje vedoucím sdílet jejich znalosti a zajišťuje, že jejich poselství bude vyjádřeno způsobem, který autenticky reprezentuje, kdo jsou a co zastávají. Přináším znalosti žurnalistiky a public relations a dovednosti psaní a editace potřebné k tomu, abyste jasně a smysluplně organizovali a vysvětlili materiály vaší společnosti. Navíc tvrdě pracuji, aby se mi s ním snadno pracovalo. Zatímco témata týkající se vedení, výživy a zdravého stravování jsou na prvním místě v mém seznamu specialit, novinářova zvědavost a skutečný zájem o život zve k jakémukoli příběhu, který stojí za to umocnit. Takže, jaký je tvůj příběh? Uvítal bych příležitost vám to pomoci říct.

Jennifer Duttonová

Jsem spisovatelka zabývající se zdravím a wellness s vášní pro dobrý život. Pracoval jsem se širokou škálou značek CPG (potraviny, nápoje a péče o pleť), vytvářel jsem digitální obsah pro růst těchto společností a pomáhal spotřebitelům žít jejich nejlepší život ve stejnou dobu. Mám také rostlinnou certifikaci, vynikám nejen ve standardní výživě. Specializuji se na SEO a věcný obsah, ale více než cokoli jiného mě pohání moje touha růst značek. Postaráme se o obsah, abyste nemuseli.

Darren Broemmer

Psané slovo má moc inspirovat, informovat a proměňovat životy. Darren Broemmer založil The Broemmer Group v roce 2020 s cílem poskytovat prvotřídní obsah zaměřený na tento pojem v obchodních a technologických arénách. Darren je softwarovým architektem a inženýrem a specializuje se na vytváření srozumitelných komplexních konceptů. Jeho jedinečná perspektiva staví na jeho zkušenostech s prací v Amazon Web Services (AWS) po dobu téměř 5 let, kdy vedl spouštění nových služeb a funkcí v rámci EC2 a Security. Komunikace byla vždy ústředním bodem, jak ilustrují jeho zkušenosti jako Developer Evangelist a panelista na plný úvazek v podcastu Ruby Rogues. Darren představil články o publikacích Medium „The Startup“ a „Geek Culture“, včetně „Programování je nejhorší profese… Kromě všech ostatních“, důmyslný a vtipný pohled na řemeslo, které mnozí z nás tak vroucně milují. Je také autorem knihy „J2EE Best Practices“ od Wiley Publishing.

Jste připraveni pracovat s tisíci předních světových (prověřených) nezávislých spisovatelů? Připojte se k nDash ještě dnes a posuňte svou značku na další úroveň.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.