Unikly specifikace grafických karet NVIDIA GA103 a GA104

Unikly specifikace grafických karet NVIDIA GA103 a GA104

NVIDIA GA103 a GA104

Specifikace NVIDIA GA103 a GA104, nejnovějších grafických karet společnosti, jsou venku. Na první pohled se zdají být docela působivé. Toto je krok nad stávající GeForce RTX 2080 Ti, úžasný GPU. Nejnovější grafické karty jsou nejméně 6krát výkonnější než jejich předchůdci a přicházejí s ray tracingem v reálném čase. Tyto karty jsou vylepšeny umělou inteligencí a nebe je limitem pro vážné hráče, kteří hledají GPU profesionální úrovně. GeForce RTX 3080 a 3070 budou poháněny těmito kartami.

Co obsahuje NVIDIA GA103 a GA104?

GA103 je výkonnější než GA104 a podporuje 20 GB GDDR6. Dodává se také s vynikající 320bitovou pamětí. GA104 se liší jen nepatrně a sám je také poměrně výkonný. Tyto grafické karty jsou speciálně určeny pro ty, kteří hrají živé videohry, které jsou složité a velmi bohaté na grafiku. Hráči mohou očekávat velmi plynulou a profesionální hru. GPU běžící na těchto grafických kartách však budou drahé a málokdo si je bude moci dovolit. Jsou zaměřeny na úzce specializované publikum, a to z velmi dobrého důvodu.

Mnoho lidí možná ani nemá počítače, které podporují tyto druhy grafických karet. Zdá se, že NVIDIA dohání AMD, která je v poslední době na tempu. AMD nedávno vydala několik grafických karet, GPU a dalších podobných produktů. Ve skutečnosti se zasvěcení začali ptát, zda to odráželo jakousi krizi středního věku mezi herním gigantem. Naštěstí kompenzační chování NVIDIA ukazuje, že AMD ani nestárne, ani se nestává irelevantní. Přístup společnosti NVIDIA je zcela zaměřen na podnikání a tyto úniky přicházejí ve správný čas.

Jak trh přijme grafické karty GA103 a GA104?

Uvidí se, jak tyto karty přijme větší herní komunita. Pro mnoho lidí může být problematické investovat do horentních částek peněz. Ostatním mohou jednoduše připadat karty příliš výkonné pro jejich běžné používání. Mnozí jiní možná ani nevlastní počítače, které podporují pokročilé grafické karty, jako jsou tyto. Pokud jsou zvěsti pravdivé a specifikace grafických karet GA103 a GA104 jsou správné, čeká AMD tvrdá konkurence.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.