Uniklá verze Apple iOS 14 odhaluje nová sluchátka přes uši

Uniklá verze Apple iOS 14 odhaluje nová sluchátka přes uši

Sluchátka přes uši

V dalším úniku týkajícím se produktu Apple přední technický časopis odhalil, že Apple může uvést na trh nový pár sluchátek přes uši. Publikace získala kód pro aktualizaci Apple iOS 14, i když v rané verzi. Kód se skládá ze dvou ikon pro připojená sluchátka v iOS a iPadOS. Ikony jsou tmavé i světlé, což naznačuje, že Apple nabídne minimálně dvě barvy. Zdá se, že únik je skutečný, protože předchozí sluchátka společnosti Apple v minulosti podobně unikla.

Jaké jsou jedinečné vlastnosti nových sluchátek přes uši?

V tuto chvíli není k dispozici mnoho informací, ale lze předpokládat, že tato sluchátka budou v mnoha ohledech podobná AirPods. Přijdou s podobným bezproblémovým procesem párování. Mohou se také pochlubit funkcí automatického pozastavení. To znamená, že když uživatel sejme sluchátka, zvuk se automaticky zastaví. iOS 14 může dorazit až letos na podzim a na potvrzení skutečných specifik je ještě hodně času. Lidé na tato prémiová sluchátka čekali již dlouho a zvěsti existují také dlouhou dobu.

Budou tato sluchátka lepší než AirPods?

Je důležité si uvědomit, že zákazníci často kritizovali AirPods společnosti Apple. Navrhli, aby nestrkali do ucha, jak by se jim mohlo líbit. Někteří si také stěžují, že kvalita zvuku není tak skvělá. Jiní naznačují, že AirPods mohou pro některé jedince představovat zdravotní rizika. Doufejme, že se Apple postará alespoň o pár problémů, které mají lidé s AirPods, když uvede tato nová prémiová sluchátka.

Apple může uvést na trh nová sluchátka, aby porazil konkurenci

Apple je v poslední době pod silnou konkurencí. Řada společností překonala tradiční soupeře, jako je Samsung. Oppo, Huawei a další společnosti daly zabrat jak Applu, tak Samsungu. V důsledku toho je Apple pod obrovským tlakem, aby uvedl na trh produkty, které jsou nejen prémiové, ale také cenově dostupné. Výsledkem je, že tato prémiová sluchátka mohou mít konkurenceschopnou cenu a nemusí mít astronomickou cenu. Člověk však bude muset zaujmout opatrný přístup a čekat a sledovat. Další podrobnosti jistě dorazí v následujících měsících.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.