Switch s tématem Animal Crossing od Nintenda brzy dorazí

Switch s tématem Animal Crossing od Nintenda brzy dorazí

Switch s motivem Animal Crossing

Pokud jste fanouškem Animal Crossing, budete potěšeni, když se dozvíte, že Nintendo uvede Switch inspirovaný touto slavnou sociální simulační hrou. Switch s tématem Animal Crossing bude k dispozici 13. března a hráči si jej budou moci brzy předobjednat ve vybraných obchodech.

Tento přepínač v plné velikosti funguje jako ruční, ale lze jej také připevnit k TV doku. Díky odnímatelným ovladačům Joy-Con nemůže být hraní her jednodušší než toto. Fanoušci musí poznamenat, že konzole je inspirována Animal Crossing, ale nepřichází s hrou. Animal Crossing si budete muset zakoupit samostatně.

Zde jsou některé z jedinečných funkcí přepínače s tématem Animal Crossing

Switch s motivem Animal Crossing
  • Díky reliéfnímu vzhledu na zadní straně Switch vypadá prémiově a luxusně.
  • Switch se dodává v různých atraktivních barvách a je rozhodně poutavý a okouzlující
  • Nintendo také plánuje uvést přepravní pouzdro s tématem Animal Crossing. Bude se prodávat samostatně a bude k dispozici současně.
  • Přenosná konzole je ideální pro hraní her uvnitř i venku

Předobjednejte si Switch s motivem Animal Crossing včas

Switch s motivem Animal Crossing

Fanoušci dlouho očekávali uvedení Animal Crossing: New Horizons. Nintendo to oznámilo během E3 2019. Hra bude k dispozici 20. března. Pokud si Switch pořídíte 13. března, pravděpodobně budete všichni připraveni hrát hru 20. března. Pokud opravdu chcete mít konzoli připravenou v době, kdy bude hra k dispozici, nezapomeňte si Switch předobjednat s dostatečným předstihem, abyste předešli zpoždění při dodání.

Proč Nintendo vydává Switche inspirované videohrami?

Switch s motivem Animal Crossing

Switch je hybridní zařízení, které funguje jako kapesní zařízení a také jako konzole. Jeho bezdrátové ovladače Joy-Con se dodávají se standardními tlačítky a dokážou vnímat hmatovou zpětnou vazbu. Nintendo to odhalilo v březnu 2017 a poté došlo k mnoha opakováním.

Vzhledem k tomu, že zařízení je nesmírně populární, zdá se, že se Nintendo rozhodlo spustit také Switch inspirovaný některými populárními hrami. V současné době je k dispozici pouze Switch s tématem Animal Crossing. Nezbývá než doufat a přát si, aby Nintendo uvedlo na trh mnohem více verzí Switch, inspirovaných jinými populárními hrami.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.