Sváteční loga Google jsou symbolem inkluzivity a akceptace

Sváteční loga Google jsou symbolem inkluzivity a akceptace

Sváteční loga Google

Je to opět to období roku a Google to ví až příliš dobře na to, aby byli všichni šťastní. Protože každý má rád čmáranice a čmáranice Google jsou něco jako legenda, společnost upravila své webové stránky svátečními svátečními logy Google, které vás zahřejí u srdce. Zpočátku uvidíte tři zářící svíčky na vrcholu cesmínového pramene. V závislosti na způsobu vyhledávání bude vaše stránka s výsledky vyhledávání přizpůsobena.

Sváteční loga Google se liší podle toho, jak vyhledáváte obsah

Během celé prázdninové sezóny se animace budou lišit v závislosti na vašich vlastních svátcích. Pokud jste zadali „menora 2019“ nebo „chanukkah Dreidels“, může se vám zobrazit sváteční logo, které zobrazuje menoru nebo dreidely. Těm, kteří hledají dotazy související s Vánocemi, se zobrazí sváteční logo, které představuje Santa Clause. Lidé, kteří vyhledávají obsah související s Kwanzaa, budou přivítáni čmáranicemi, které oslavují vše, co je africké, jako je jejich kultura a tradice.

Google byl vždy o inkluzivitě a přijetí

Ve skutečnosti se zdá, že Google bere přístup inkluzivity velmi vážně. V příspěvku na blogu společnost vyjádřila svůj názor, že lidé by měli mít možnost užít si svátky bez ohledu na to, jak se rozhodnou je oslavit. Ve skutečnosti to Google bere tak vážně, že dokonce zahrnul čmáranice související s Festivusem, který se proslavil v Seinfeldu. Tento konkrétní festival je reakcí na přehnaný konzum, který vídáme o prázdninách.

Doufat v inkluzivitu a přijetí

Google vždy pohlížel na sváteční loga jako na platformu pro vyjádření svých názorů, upoutání pozornosti na důležité lidi a události, zvýšení povědomí o tématech a dalších věcech, které považuje za velmi důležité. Sváteční loga Google jsou již dlouhou dobu zdrojem inspirace a tématem konverzace. Vzhledem k inkluzivní přístup že Google vzal letošní prázdniny, lze jen souhlasit, že je to velmi potřebné.

Doufejme, že takové zjevné symboly inkluzivity pomohou lidem z různých komunit užít si svátky způsobem, který běžně také neslaví. Pokud jde o lidi, většina z nich přijala sváteční sváteční loga Google vřele.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.