Společnost Sony 4. června odhalí budoucnost her

Společnost Sony 4. června odhalí budoucnost her

Sony

Společnost Sony právě oznámila, že 4. června se bude konat speciální akce, na které se světu ukáže „budoucnost hraní“. Akce Sony odhalí kompletní seznam her, které dorazí na PS5. Událost bude živě vysílána 4. června ve 13:00 tichomořského času. Sony se může soustředit pouze na hry a během této akce společnost neoznámí konzoli PS5.

PS5 je stále záhadná konzole a Sony o ní mnoho neprozradilo. Oznámila pouze logo konzole a pár specifikací její grafiky. Kromě toho toho v tuto chvíli ani zasvěcení moc nevědí.

PS5 může mít následující funkce:

  • Osm jader Ryzen Zen 2, které hráčům pomohou hrát ty nejpokročilejší a nejsložitější tituly
  • Vlastní GPU AMD s 10,28 teraflops, které uspokojí i toho nejnáruživějšího hráče
  • 825GB SSD pro všechny hráče, kteří rádi ukládají na svá zařízení více her
  • Ray tracing v reálném čase je možný díky technologii hardwarové akcelerace

Co událost Sony pravděpodobně odhalí

https://www.youtube.com/watch?v=15-7tBKVPBA

Pokud jde o událost, Sony bude o hrách, které dorazí na tuto záhadnou konzoli, diskutovat mnohem později. Hry mohou obsahovat oblíbené tituly, několik nových a poměrně hodně méně známých titulů, které jsou v současnosti mezinárodně nedostupné. Sony se musí vypořádat s poměrně velkou konkurencí, a to díky tomu, že většina herních společností zrychlila svůj čin. Například seznam her Nintenda je v tuto chvíli docela působivý a Sony bude muset zintenzivnit svůj čin. Z tohoto důvodu se akce zaměří na skutečné hry, které hodnotí než konzole. Konzole PS5 je hvězdným produktem Sony, který vydá mnohem později.

Proč Sony oznámilo akci na 4. června?

Společnosti zabývající se elektronickými hrami, jako je Sony, se těší na sportovní výprodeje díky lidem, kteří zůstanou kvůli uzamčení doma. Vlády zavedly po celém světě blokovací opatření. Jelikož je většina lidí doma, společnosti zabývající se streamováním zábavy a videoher jsou nadále ziskové. Kromě toho mnoho poskytovatelů služeb VPS zaznamenalo také zvýšené prodeje. Zdá se, že společnost Sony naplánovala událost, aby zajistila, že lidé budou mít stálý přístup k novým titulům, zatímco zůstanou doma během uzamčení a karantény.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.