Slogan PS5 mohl být neúmyslně unikl

Slogan PS5 mohl být neúmyslně unikl

Slogan PS5

Zatímco PlayStation 5 (PS5) se očekává brzy, slogan PS5 mohl také nechtěně uniknout. Twitterový účet PlayStation Europe změnil svůj Twitter bio na „It’s Time to Play“, což naznačuje, že by to mohl být nový slogan. Na ukvapené závěry je samozřejmě příliš brzy, ale s největší pravděpodobností to buď ukazuje na promyšlený marketingový trik, nebo neúmyslné odhalení svého nového sloganu.

Odhalení sloganu PS5 přichází po úniku specifikací

Nedávno bylo také zveřejněno poměrně hodně podrobností o PS5. Nyní například víme, že PS5 bude odhalena 5. února 2020. K jejímu skutečnému uvedení na trh však dojde až někdy v říjnu 2020, což není příliš daleko, pokud člověk začne filozofovat. PS5 bude stát 499 $ a bude k dispozici ve více hrách. Některé ze zahajovacích her jsou Gran Turismo 7, Legendz, Godfall a další.

Jak pravdivá jsou tvrzení sloganu PS5?

Je stále obtížné zjistit pravdivost těchto úniků a tvrzení. Zatímco takové úniky byly v minulosti pravdivé, vyskytly se také případy, kdy předpokládané úniky specifikací a úniky data uvedení byly zavádějící. Podobně je třeba postupovat opatrně, než dojde k závěru, že „It’s Time to Play“ je nový slogan PS5. Poukazuje to však na určitý trend, který se s ohledem na PS5 stal opakujícím se.

Sony možná přijala marketingovou a brandingovou strategii Applu

Společnost si začala půjčovat řadu strategií podobných Applu. Například odmítl účast na E3 2020. Je to velmi podobné, jako když Apple odmítl účast na CES 2020 nebo na některé z dalších výstav gadgetů. Způsob, jakým zní „It’s Time to Play“, je také děsivě podobný sloganům společnosti Apple.

Apple při výběru slov často používá in-your-face jednoduchost a banalitu. Sony může tento přístup použít, aby se odlišilo od Xbox 360 a Nintendo a postavilo se jako prémiovější konzole. Je třeba počkat a sledovat a skutečně potvrdit, zda jsou úniky, které byly dosud odhaleny, pravdivé nebo ne.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.