Opravárenská služba Apple na místě přichází do vybraných měst USA

Opravárenská služba Apple na místě přichází do vybraných měst USA

Apple právě oznámil, že nyní začne nabízet opravy na místě zákazníkům v určitých městech. To se ukáže jako nesmírně přínosné pro zákazníky, kteří chtějí svá zařízení opravit, ale ve skutečnosti nemohou navštívit autorizované servisní středisko nebo Apple Store. Servis na místě zajišťuje kvalitní opravy doma nebo v kanceláři.

Další podrobnosti o opravárenské službě Apple na místě

Jediné, co musíte udělat, je jít do Stránky podpory společnosti Applea zahájit opravu. Při plánování opravy si můžete vybrat možnost na místě. Opravy na místě jsou však dostupné pouze v některých městech, jako je Dallas, Houston, Los Angeles, San Francisco, Chicago a New York.

Opravu na místě doma nebo v kanceláři nabídne autorizovaný poskytovatel služeb společnosti Apple Go Tech Services. Go Tech Services se obvykle umisťují na předních místech ve většině měst, kde jsou dostupné. Když uživatelé zvolí tuto možnost, zobrazí se varování, že spolu s běžnými náklady na opravu bude účtován poplatek za návštěvu na místě.

Kolik stojí servisní návštěva na místě?

Stránka podpory společnosti Apple neupřesňuje, kolik bude tento poplatek za návštěvu na místě stát. Kliknutím na možnost rezervace služby na místě přesměrujete zákazníky na webovou stránku Go Tech Services. Jakmile jsou zákazníci na webu, mohou si naplánovat schůzku. Mohou si vybrat čas a datum a v místech, jako je San Francisco, si lze také domluvit schůzky ve stejný den. Ani na webových stránkách Go Tech Services nejsou žádné informace týkající se poplatků za návštěvu na místě.

Možnost opravy na místě společnosti Apple pomůže společnosti Apple zvýšit spokojenost zákazníků

Možnost servisu na místě je velmi užitečná pro lidi, kteří nemohou své zařízení odnést do autorizovaného servisního střediska Apple. Vzhledem k tomu, že technici opraví zařízení na místě klienta, je zde také další vrstva transparentnosti a pohodlí. To bude jistě přínosem pro Apple a pomůže to zvýšit jeho skóre CSAT.

V současné době jen velmi málo technologických společností nabízí zákaznický servis a opravy na místě. To pomůže Applu získat zpět důvěru mezi investory a také zvýšit spokojenost zákazníků. Kromě toho může Apple poskytovat dokonalou technickou podporu prostřednictvím špičkových servisních partnerů, jako jsou Go Tech Services.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.