Oficiální web PS5 společnosti Sony je nyní aktivní ve Spojeném království a Německu

Oficiální web PS5 společnosti Sony je nyní aktivní ve Spojeném království a Německu

Playstation 5 bude brzy k dispozici
Web Playstation

Po týdnech čekání je nyní v některých zemích aktivní oficiální web PS5. To znamená, že může být brzy oznámeno a Sony využívá zvědavost ve svůj prospěch. Odborníci z oboru již nějakou dobu očekávají, že Sony oznámí PS5 v únoru. Nyní, když se datum vydání rychle blíží, Sony se snaží vybudovat mediální šílenství, než oficiálně oznámí PS5. Kdy přesně bude konzole oznámena, zatím není jasné.

Uživatelé mohou zanechat e-mailové adresy na oficiálním webu PS5, aby byli informováni, až bude dostupný

Sony dává jasně najevo, že nová konzole přijde s některými výjimečnými funkcemi. Dodává však, že v současné době není schopna odhalit PS5 okamžitě. Následně na oficiálních stránkách žádá uživatele, aby sdíleli své e-mailové adresy, aby s nimi mohl komunikovat, až bude konzole připravena k oznámení. Také ujišťuje návštěvníky, že brzy sdělí podrobnosti týkající se ceny spolu s nadcházejícím seznamem startovacích her.

Zatím žádné informace o ceně

Sony před chvílí oznámilo, že stále nedosáhlo konsensu ohledně cen. Přiznalo, že čeká, až Microsoft uvede Xbox Series X, aby získal lepší představu o tom, jak může hrát na trhu. Přesto se lze jen divit, proč se Sony rozhodla zprovoznit oficiální web PS5 tak brzy. Firma k tomu má zřejmě své důvody a spekulovat o jejích záměrech nemusí být příliš relevantní.

Nejočekávanější konzole posledních měsíců bude konečně oznámena

PS5 je jednou z nejočekávanějších konzolí tohoto roku. Fanoušci dlouho čekali na nástupce PS4 a nyní nastal okamžik odhalení. Jak uvádí webová stránka, k vydání může dojít kdykoli v tomto měsíci. V současné době Spojené království a německé weby konzole jsou v provozu a stejně tak i logo, které společnost oznámila teprve před pár dny. Je třeba přímo navštívit webovou stránku a ta se nezobrazuje na domovské stránce PlayStation.

Společnost Sony, pokud jde o marketing, pozorně sledovala kroky společnosti Apple a zvolila prémiový styl marketingu. Až konzole dorazí na trh, budou mít Nintendo i Microsoft před sebou těžkou konkurenci.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.