New on nDash: Consolidated Assignments Tab (plus other features coming soon)

Novinka na nDash: karta Consolidated Assignments (plus další funkce již brzy)

Jak chcete organizovat své úsilí o produkci obsahu? Je to pomocí seznamů, nástěnek nebo kalendářů? Nebo možná kombinace těchto možností?

V nDash nám jde především o flexibilitu, takže jako součást naší nejnovější verze jsme spojili seznamy úkolů, Kanban a kalendář do jednoho konsolidovaného zobrazení. Cílem zde bylo poskytnout obchodníkům a agenturám rychlejší a pohodlnější způsob správy obsahových úloh v rámci platformy nDash.

Na kartě přiřazení nyní v horní části obrazovky uvidíte tyto možnosti:

Bližší pohled…

Jste připraveni vidět to v akci? Přihlásit se nebo Přihlásit se.

Již brzy na nDash

Během několika příštích týdnů také uvolníme spoustu nových funkcí a optimalizací, včetně:

  • Předfinancování: Zatímco platby na vyžádání jsou skvělé pro většinu, existuje mnoho společností s finančním oddělením, které oceňují předvídatelnější model výdajů. Z tohoto důvodu budou mít značky na nDash brzy možnost předfinancovat své účty a čerpat ze svého zůstatku.
  • Další role: Na první pohled by se zdálo, že nDash se používá pouze pro psaní projektů. Ale v zákulisí děláme spoustu práce v oblasti grafického designu, SEO, strategie, projektového řízení a dalších úkolů souvisejících s marketingem. Brzy tyto role (a lidi) dostaneme do popředí, aby značky mohly využít naši rozšířenou komunitu profesionálů na volné noze.
  • Doručená pošta nDash: Dnes existují zprávy o úkolech, nápadech a přímých rozhovorech se spisovateli. Mohou být těžko dostupné, pokud nevíte, kde je hledat. Brzy spustíme „doručenou poštu nDash“, aby bylo neuvěřitelně snadné zjistit, kdo vám poslal zprávu a kam odpovědět.
  • Zobrazení klienta: Chcete sdílet své projekty nDash s klientem, ale nechcete sdílet příliš mnoho informací (jako jsou ceny). Brzy budeme mít možnost „Klientský režim“, která skryje citlivé informace při sdílení projektů nDash a pokroku s vašimi klienty.

Chcete navrhnout funkci? Dej nám vědět!

software a služby pro tvorbu obsahu

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.