Nové video Apple iOS 3.4 Beta 3 prozrazuje důležitá vodítka

Nové video Apple iOS 3.4 Beta 3 prozrazuje důležitá vodítka

iOS 3.4 Beta

Čtenáři si možná vzpomenou, že Apple minulý týden vydal svůj iOS 3.4 beta 3. V té době nebylo jasné, s jakými funkcemi přichází. Nové video, které se dnes začalo vznášet dříve, dává mnoho vodítek. Software může přijít s určitými změnami v aplikaci Mail, zejména v její nástrojové liště. Ještě důležitější je, že uživatelé budou moci zamykat, odemykat, aniOS 3.4 Beta nastartovat svá vozidla s podporou NFC. Apple se z určitých provozních důvodů vykašlal na větší integraci NFC do svého operačního systému. Zdá se však, že se to s touto aktualizací mění.

V čem je aktualizace iOS 3.4 beta 3 jedinečná?

https://www.youtube.com/watch?v=eOa6W7xV0Uk

Funkce CarKey, která uživatelům pomáhá ovládat jejich vozy s podporou NFC, je nová a pravděpodobně udělá dojem na ty, kdo taková auta vlastní. Kromě toho nový iOS přichází také s funkcí OS Recovery, která uživatelům umožňuje obnovit svá iOS zařízení přes internet.

Dříve vyžadovala obnova zařízení iOS, aby se uživatelé připojili ke svému Macu nebo PC. Nyní to již není nutné a lze to provést přes Wi-Fi. Kromě funkcí mohou uživatelé očekávat také zásadní přepracování designu. Uživatelské rozhraní iOS je poměrně zastaralé a mnoho uživatelů si stěžovalo, že není tak intuitivní, jak se tvrdí.

Apple musí čelit vážné konkurenci

Apple je pod obrovským tlakem, aby dohnal své kolegy a konkurenty. Android pokračuje v revolučních změnách ve svém rozhraní, díky čemuž je na řadě trhů populárnější než iOS. Zařízení iOS jsou navíc vnímána jako dražší než zařízení Android, což nutí Apple zatraktivnit svůj ekosystém OS.

S ohledem na to Apple určitě přidal některé chytlavé funkce. Ty zaměstnávají uživatele na dlouhou dobu. Nový iOS 3.4 beta 3 však neřeší mnoho nedostatků, které uživatelé zaznamenali ohledně jeho uživatelského rozhraní a uživatelského rozhraní. V nadcházejících aktualizacích můžeme očekávat další postupná vylepšení ekosystému.

Zrychlí Apple konečně tempo?

Z obchodního hlediska jsou tyto změny nezbytné a existenční povahy. Jak je vidět, konkurenti Applu jsou stále odvážnější a inovativnější. V důsledku toho bude muset velká stará společnost technologií hrát chytřeji a tvrději.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.