New Features, Bug Fixes, and the Best of Lucille Bluth

Nové funkce, opravy chyb a to nejlepší z Lucille Bluth

Je pátek odpoledne a my víme, že váš víkend nemůže začít bez znalosti nejnovějších funkcí a oprav chyb na nDash, že?

No, tady to máte…

Obsahové komunity (pro značky)

nDash byl vytvořen, aby pomohl značkám najít autory se specifickými odbornými znalostmi. Abychom to společnostem usnadnili (a odměňovali autory skvělými výklenky), vytvořili jsme v rámci platformy koncept „Obsahových komunit“.

V zásadě se jedná o skupiny spisovatelů, kteří prokázali výjimečný talent v určitém odvětví, a to jak na platformě nDash, tak mimo ni. Dali jsme jim vyšší hodnocení pro vyhledávání a zahrnuli jsme je do widgetu „Navrhovaní autoři“ na řídicím panelu. Ale co je nejdůležitější, učinili jsme z nich výhradní příjemce otevřených úkolů.

Pokud například zveřejníte písemný úkol v kategorii Technologie, jediní autoři, kteří jej uvidí a mohou se přihlásit, budou ti z naší komunity spisovatelů technologií.

Toto je náš způsob, jak zajistit, že získáte přístup k nejlepším spisovatelským talentům (ne k nejvyššímu počtu uchazečů), aniž byste se uchýlili k nelogickému systému hodnocení, ale to je příspěvek na jiný den.

Poznámka: Pokud jste stávajícím spisovatelem na nDash a chcete být součástí komunity, podívejte se na toto téma nápovědy a vyplňte formulář ve spodní části.

Rychlý průvodce (pro spisovatele)

Na rozdíl od jiných platforem pro psaní – kde sedíte a čekáte, až vám práce přijde do cesty – je v nDash pro spisovatele mnoho proaktivních úkolů. To zahrnuje aktualizaci vašeho profilu, předkládání nápadů na obsah, vyhledávání značek a publikování článků v naší obsahové síti. Několik z těchto klíčových úkolů jsme spojili do widgetu „Začínáme“ pro autory. Nic převratného, ​​ale nasměruje vás to správným směrem.

rychlý průvodce pro spisovatele

Přidali jsme také desítky nových článků Znalostní báze spisovatele.

Oprava chyb

Udělali jsme spoustu vylepšení back-endu, ale opravy, kterých si pravděpodobně všimnete, zahrnují:

  • Otevřete Writers na nové kartě: Pokud jsi vyhledávání spisovatelů na volné noze na stránce přehledu a chcete porovnat více kandidátů, můžete nyní kliknout pravým tlačítkem na jejich profilovou kartu a otevřít je na nové kartě.
  • Kanban styling: Dali jsme deska nDash Kanban více vertikálního prostoru a opraveno několik problémů se stylem Firefoxu.
  • Sdílení obsahu na LinkedIn: Když na sociálních sítích sdílíte článek z obsahové sítě nDash, místo loga nDash se zobrazí doporučený obrázek.
  • 100% problém s nahráváním: Našli jsme několik typů souborů, které nelze plně nahrát do vláken zpráv s přiřazením. Opravili jsme to.
  • Pracovní postup pro přidávání uživatelů: Pokud do svého účtu přidáte nové uživatele, budou nyní odesláni jednodušším pracovním postupem než dříve. (Připomenutí: nDash neúčtuje poplatky za uživatele, tak si nechte přidat svůj tým.)
  • Rozvržení kalendáře: Obsahový kalendář nDash je nyní v plné šířce, takže můžete vidět více z toho, co publikujete a kdy je to splatné.
  • Menší záhlaví: Optimalizovali jsme mezery na mnoha stránkách v rámci platformy, aby byla uživatelsky přívětivější.

Pokud jste našli problém, který jsme přehlédli, prosím dejte nám o tom vědět.

To nejlepší od Lucille Bluth

Nakonec bychom si rádi udělali chvíli a ocenili úžasnou kariéru herečky Jessicy Walterové, která nedávno zemřela ve věku 80 let. Nejznámější (nám každopádně) je díky své skvělé roli Lucille Bluth v show Zdržený vývoj. Zde je video jejích největších hitů:

https://www.youtube.com/watch?v=0EW_tlvW4aI

A teď může váš víkend začít.

fotka od S pozdravem Média na Unsplash

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.