nDash updates

Nové funkce na nDash: E-mailová doporučení, zobrazení seznamu úkolů a další již brzy

Věřím, že to byla postava Aleca Baldwina ve filmu Glengarry Glen Ross který řekl: „Vždy uvádějte nové funkce.“ Náš technický tým si vzal tuto radu k srdci zde na nDash.

A spolu s tím jsme rádi, že vám můžeme dát vědět o několika nových funkcích a také o tom, co přijde v blízké budoucnosti. Podívejme se blíže…

Pro spisovatele: Obraťte se na e-mail

Na jednom z našich nedávných schůzek se statistikami jsme zjistili, že 44 % všech našich nových zákazníků v roce 2021 přišlo prostřednictvím doporučení od naší komunity spisovatelů. Vzhledem k tomu, že autorům připisujeme doživotní honorář, když se někdo zaregistruje pomocí adresy URL svého profilu nebo kódu doporučení, není to až tak překvapivé. Přesto jsme chtěli spisovatelům usnadnit získávání pasivního příjmu doporučením jejich přátel a kolegů, a tak jsme jim dali možnost zvát je e-mailem.

V sekci Doporučení platformy – kde můžete vidět, koho jste doporučili, a vybrat si své odměny – nyní také uvidíte tlačítko pro pozvání e-mailem.

doporučení na volné noze

Jakmile na toto kliknete a zadáte e-mail svého kontaktu, bude mu zaslána zpráva, která vypadá takto:

pozvat e-mailem

Pokud a když se zaregistrují, bude vám připsáno doporučení a vyděláte % z jejich útraty na nDash po zbytek vašich dní.

Znáte někoho, kdo by mohl mít prospěch z přístupu k tisícům nejlepších světových spisovatelů na volné noze?

Pokusit se!

Pro značky: Zobrazení seznamu úkolů

nDash je více než jen platforma na volné noze; je to také nástroj pro velké i malé značky pro organizaci produkce obsahu s jejich interními týmy. Pokud tedy uvádíte nejmodernější marketingové týmy, znamená to, že máte v daný okamžik hodně práce. Některé úkoly jsou dokončeny, některé po termínu, některé jsou stále v režimu konceptu. Dostanete nápad.

Abychom značkám usnadnili vizualizaci tohoto toku, sloučili jsme všechny karty přiřazení do jednoho seznamu. Zatímco dříve jste měli „Un-Assigned“, „In-Progress“ a „Completed“ oddělené kartami, nyní jsou všechny v jednom seznamu, který můžete sbalit a rozbalit, jak uznáte za vhodné.

zobrazení seznamu úkolů

Několik drobných změn ve stavech a stavech každého z nich:

  • Pracovní verze: Dříve nazývaný „Un-Assigned“, tento seznam se skládá z úkolů, které byly vytvořeny, ale ještě nebyly rozpracovány. Mohou to být jen uložené koncepty, ale také to mohou být úkoly, které byly odeslány autorovi, ale dosud nebyly přijaty (jako otevřený úkol).
  • Probíhá: Docela samovysvětlující. Tento seznam obsahuje úkoly, které byly autorem přijaty, ale ještě nebyly dokončeny. Stavy zde mohou být „probíhá“, „Po termínu“ nebo „Odesláno ke schválení“.
  • Dokončeno: Tento seznam obsahuje úkoly, které byly zaplaceny, schváleny (pro interní úkoly), zrušeny nebo zakoupeny (u článků z Publishing Network).

Doufáme, že tato malá změna přinese velký rozdíl, pokud jde o organizaci vašeho obsahu.

Již brzy

Rychlý pohled na několik funkcí, které budou nasazeny velmi brzy:

  • nDash Inbox (tj. přehled aktivity): Toto bude centrální stránka pro všechny vaše aktualizace a zprávy, ať už se týkají úkolu, nápadu na obsah nebo přímé konverzace.
  • Konsolidované úkoly Tab: Kalendář obsahu a nástěnka Kanban budou zahrnuty na stránce Úkoly, ale jako alternativní zobrazení stejných dat. Pokud tedy dáváte přednost zobrazení produkce obsahu v zobrazení kalendáře než v seznamu, bude to snadné.
  • Kalendář obsahu pro spisovatele: Spisovatelé na nDash dostanou stejné funkce kalendáře jako značky; umožňuje jim snadno vidět klíčová data a termíny.
  • Aktualizované profily značek: Vyčištěné profily spisovatelů byly velkým hitem. Podobné změny zavedeme i do profilu značky, abychom jej usnadnili čtení a trávení.
  • Nové uživatelské role: Řekněme, že nDash už nebude jen pro spisovatele. Necháme to zatím tak.

Máte nějakou funkci, o kterou byste chtěli požádat? Napadni nás na LinkedIn.

fotka od Markus Winkler na Unsplash

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.