Niantic oznamuje AR Enabled hru CATAN World Explorers

Niantic oznamuje AR Enabled hru CATAN World Explorers

CATAN – World Explorers k dispozici pro předběžnou registraci

Fanoušci CATAN budou nadšeni, když se dozví, že Niantic pracuje na CATAN World Explorers, což je k dispozici pro předběžnou registraci. Tato mobilní hra zaměřená na GPS mapy promění celou vaši čtvrť nebo město v obří herní plán CATAN. Ve skutečnosti mohou hráči přeměnit celý svět na masivní herní plán. Osadníci mohou stavět stavby, kde chtějí, pomocí materiálů ve hře. Struktury CATAN zahrnují budovy, stavby a zdroje potřebné k vybudování osad.

Čím jsou CATAN World Explorers tak výjimeční?

To, co odlišuje tuto verzi CATANu, je její integrace rozšířené reality. CATAN World Explorers dobře využívá GPS i AR, aby hráčům přinesl holistický zážitek přímo na jejich mobilních zařízeních. Niantic také potvrdil, že ve svém budoucím snažení bude s rozšířenou realitou pracovat i nadále. I když se tato technologie zdá být velmi futuristická, starší hráči CATANu v nové hře stále uvidí známé funkce.

Vlna, ruda, obilí, cihly a řezivo jsou stále součástí World Explorers. Stejně jako v situacích skutečného života bude každé město v CATANu požehnáno různým množstvím těchto pěti zdrojů. Hráči budou muset využít své inteligence a sady dovedností k vybudování úspěšných osad s použitím těchto základních zdrojů.

Hráči se mohou spojit s ostatními hráči a budovat osady, rozšiřovat je a vzájemně soutěžit o vítězné body. Přátelé se mohou zapojit do vlastních osobních zápasů, zatímco týmy mohou hrát také proti jiným týmům jinde na světě. Vítězové mohou očekávat odměny a doufat, že znovu prožijí proces budování osady, který byl běžný před staletími.

Kdy se očekává hra na mobilních zařízeních?

Hra se očekává na začátku roku 2020 a brzy půjde do veřejného testování. Nový počin Niantic si již vysloužil nadšení a s největší pravděpodobností si získá uznání kritiky. Kritici poukázali na to, že hry jako CATAN mohou pomoci vybudovat zdravý postoj k rozvoji. Vzhledem k tomu, že vývoj a osídlení změnily ekologii a krajinu, je velmi důležité uvědomit si jejich důsledky. Hry jako CATAN pomáhají lidem bezpečně se podílet na budování osad a zároveň chápat důležitost zdrojů.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.