Nejlepší nabídky iPadu Black Friday v roce 2019

Nejlepší nabídky iPadu Black Friday v roce 2019

iPad nemusí být drahý, zvláště pokud víte, kde hledat. Nyní, když jsou nabídky Černého pátku v plném proudu, má smysl pouze hledat na správném místě nějaké lákavé nabídky iPadu.

Určitě je ve vaší rodině někdo, kdo ještě iPad nemá a rád by ho přijal jako dárek. Amazon má v současné době řadu nabídek pro fanoušky Applu, kteří by chtěli získat nabídku iPadu Black Friday a ušetřit spoustu peněz.

Pojďme se podívat na 5 nejlepších nabídek Apple iPad tento Černý pátek.

Apple iPad Air (10,5palcový, Wi-Fi, 256 GB) – vesmírně šedý

Apple iPad Air (10,5palcový, Wi-Fi, 256 GB)

Tento iPad je dodáván s nádherným 10,5palcovým retina displejem. Kromě toho má také čip A12 Bionic, díky kterému je zařízení super rychlé. Mezi další funkce patří 8MP zadní kamera, 7MP FaceTime přední kamera a snímač otisků prstů Touch ID. Na tomto zařízení můžete také používat Apple Pay. Chytni tohle iPad nyní.

Apple iPad Pro (11palcový, Wi-Fi, 64 GB) – vesmírně šedý

Apple iPad Pro (11palcový, Wi-Fi, 64 GB)

Jedná se o jeden z novějších modelů, který je k dispozici na Black Friday. Tento iPad je dodáván s 11palcovým tekutým sítnicovým displejem od okraje k okraji, díky kterému se i ten nejzatvrzelejší skeptik promění v Apple fanboye. Čip A12X Bionic a 12MP zadní kamera jsou nepopiratelně atraktivní funkce. Navíc tento konkrétní iPad přichází s 10hodinovou výdrží baterie. Získejte to hned.

Nový Apple iPad (10,2palcový, Wi-Fi, 128 GB) – vesmírně šedý

Nový Apple iPad (10,2palcový, Wi-Fi, 128 GB)

Pokud jste ve městě hledali nejnovější iPad, měli byste jít a koupit toto. Tento je dodáván s čipem A10 Fusion a 10,2palcovým retina displejem. Výdrž baterie 10 hodin je dostatečná na to, aby vám vydržela celý den, když jste venku. Pochopit to na Amazonu.

Apple iPad Pro (12,9palcový, Wi-Fi + Cellular, 256 GB) – vesmírně šedý

Apple iPad Pro (12,9palcový, Wi-Fi + mobilní, 256 GB)

Pokud byste chtěli větší obrazovku, nehledejte nic jiného než tento model s 12,9palcovým Liquid Retina displejem od okraje k okraji. Uchopit na Amazonu.

Apple iPad Air (10,5palcový, Wi-Fi, 64 GB) – zlatý

Apple iPad Air (10,5palcový, Wi-Fi, 64 GB)

Toto je zlatá verze Apple iPad Air. Ideální pro někoho mladšího ve vaší rodině, kdo má rád bling a lesklé výrobky. Získejte toto krása teď.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.