nDash byl podle G2 označen jako „vysoce výkonný“ podzimu 2021!

nDash byl podle G2 označen jako „vysoce výkonný“ podzimu 2021!

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit, že nDash byl na podzim 2021 jmenován „High Performer“ v kategorii softwaru pro obsahový marketing od G2, největšího světového technologického trhu!

Každé čtvrtletí G2 vyzdvihuje nejvýkonnější řešení založená na spokojenosti zákazníků a přítomnosti na trhu. nDash získal toto ocenění na základě vysokého skóre za snadnost použití a kvalitu podpory.

Zde jsou některé ohlasy zákazníků z našeho profilu G2:

Společnost nDash zvýšila rychlost našeho obsahu a umožnila našemu týmu soustředit se na větší obrázek a úsilí s velkým dopadem. Náš organický provoz, zobrazení stránek a registrace členů se od partnerství s nDash zvýšily.

Zákaznický servis nDash je na místě. Nikdy nečekám déle než několik hodin, než se mi ozve dotaz.

Na nDash miluji tolik věcí – jak lidi ve společnosti, tak i její nezávislí pracovníci, úroveň odezvy a pocit, že své projekty nevyhazuji do nějaké velké prázdnoty platformy a že spolupracuji profesionály, kteří se opravdu starají.

Nemám čas (nebo zájem) učit spisovatele Cybersecurity 101, ani nemám čas držet nebo silně upravovat obsah – potřebuji obsah, který je připraven k použití. nDash funguje jako rozšíření mého týmu a zajišťuje, že každý obsah, který dorazí do mé schránky, již byl zkontrolován podle parametrů projektu a našich pokynů pro značku. Málokdy musím udělat víc, než rychle mrknout na obsah před schválením.

Mám přístup k mnoha specializovaným autorům a mám plnou kontrolu nad rozsahem, platebními podmínkami atd. Spisovatelé mohou také prezentovat nápady naší společnosti na obsahu, což nám umožňuje neustále vymýšlet nové trendy a nápady, abychom udrželi náš obsahový trychtýř plný 5 dní v týdnu, 52 týdnů v roce.

Spisovatelé nDash, se kterými jsem pracoval, byli vždy tak profesionální, vstřícní a pracovití. Bylo zřejmé, že věnovali hodiny výzkumu, vytvořili promyšlenou osnovu obsahu a byli vždy nápomocni při provádění úprav/změn dokumentů.

Navštivte naši Profil G2 prohlédněte si všechny recenze nebo jednu zanechte sami. Jste připraveni se spojit s našimi nezávislými autory pro vaše potřeby obsahu? Vytvořte si svůj profil značky nDash tady.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.