Najměte si spisovatele nákladní dopravy: 5 odborníků pro jakýkoli rozpočet na obsahový marketing

Najměte si spisovatele nákladní dopravy: 5 odborníků pro jakýkoli rozpočet na obsahový marketing

Píšete pro publikum výrobců, dodavatelů nebo přepravců o odvětví nákladní dopravy?

Najít autory se zkušenostmi v logistických sítích, kteří dokážou oslovit různé cílové skupiny, může být obtížné. Sestavili jsme seznam nejlepších spisovatelů, kteří tomuto prostoru rozumí, v této oblasti pracovali a umí napsat úžasný obsah.

Podívejte se na ně níže! A pokud nevidíte, co hledáte, kontaktujte náš tým kliknutím sem.

Colleen, nedávno vystupovala jako součást nového spisovatelského reflektoru, má nejen zkušenosti s psaním o nákladním průmyslu, ale dokonce pracovala pro lodní společnost jako marketingová analytička. Její práce se objevují v novinách, časopisech a online zdrojích včetně Investopedia, Businessweek.com, The Motley Fool, Pittsburgh Post-Gazette, Multichannel Merchant magazine, Bloomberg Business a Woman Engineer magazine. Spojte se s Colleen pro širokou kombinaci obchodních a písemných zkušeností.

Theresa nedávno napsala sérii článků pro nákladní dopravu, včetně článků o vnitrostátních přepravních nákladech, DPH v Evropě a přepravě s řízenou teplotou. Slibuje, že vám pomůže vybudovat pevnější vztah s klienty a vytvořit nové příležitosti pro potenciální zákazníky. Kontaktujte Terezu využít více než deset let zkušeností s psaním obsahu.

Jess nedávno pracoval na dílech o dekarbonizaci nákladního průmyslu, budoucí technologii dodavatelského řetězce a přechodu dopravy na krátké vzdálenosti na elektrická vozidla. Měla titulky v The Guardian, Metro, Confused.com, Forbes, Business Insider a mnoha dalších. Obraťte se na Jess pro vynikající průmyslové, technologické a obchodní psaní.

Redakční obsah Deborah se objevil v US News & World Report, USA Today, BBC a HousingWire. Od začátku své kariéry v jedné z předních národních dopravních společností před 20 lety začala psát pro nákladní dopravu. Nedávná práce Deborah v oblasti nákladní dopravy zahrnuje whitepaper pojednávající o IOT v dopravě, whitepaper studující využití velkých dat ke zlepšení efektivity nákladní dopravy a článek o dekarbonizaci železniční dopravy. Najmout Deborah pro obsah o komerčním zemědělství, stavebnictví, nemovitostech, financích, vysokoškolském vzdělávání a cestování.

Paul, zkušený novinář, odborník na SEO a klíčová slova a spisovatel oceněný cenou Emmy, má značné zkušenosti s psaním pro nákladní dopravce, makléře a dopravce. Vyniká v psaní o průsečíku průmyslu a obchodu. Kontaktujte Pavla pro ostré, stručné a věcně přesné psaní na různá témata.

Jste připraveni začít?

Pokud již máte účet nDash, pak jste připraveni začít naplno! Prostě klikněte zde pro vyhledávání autorů nebo kliknutím na jeden z výše uvedených odkazů „Najmout“ přejděte přímo na profil daného spisovatele.

Pokud nejste na nDash, můžeme to opravit asi za 30 sekund. Klikněte zde a vytvořte si svůj bezplatný účet. Naši autoři se s vámi rádi setkají a náš tým pro úspěch u zákazníků je nadšený, že vás může uvést do provozu!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.