Najměte si HubSpot Writer: 6 odborníků pro jakýkoli rozpočet na obsahový marketing

Najměte si HubSpot Writer: 6 odborníků pro jakýkoli rozpočet na obsahový marketing

S více než 100 000 aktivními uživateli ve 120 zemích je ekosystém HubSpot obrovským trhem. Software pro příchozí marketing, prodej a služby se může pochlubit téměř šesti tisíci partnerskými agenturami a poskytovateli služeb. Pokud se vaše firma snaží využít tento potenciál, přečtěte si o šesti odborných autorech HubSpot na nDash.

Lolly trávila značný čas nejen psaním o HubSpot, ale dokonce pracovala jako manažerka marketingu obsahu pro partnerskou agenturu HubSpot. Je schopna pomáhat podnikům se vším, od auditů kopírování na místě až po vytváření dobře napsaného obsahu, který organicky zvyšuje hodnocení SERP a zlepšuje zapojení publika. Oslovte Lolly pro blogové příspěvky, elektronické knihy, e-mailové kampaně, sociální média a webový obsah.

Melanie je spisovatelka, redaktorka a konzultantka digitálního marketingu na volné noze s více než 20 lety profesionálních zkušeností. Je odbornicí na obsah, e-maily a strategie sociálních médií, které inspirují další generaci podnikového růstu v mnohamilionových organizacích. Najmu Melanie za její hluboké znalosti a zkušenosti s psaním o HubSpot.

Charlene je B2B textařka zaměřená na výsledky se zkušenostmi s technologiemi psaní, obchodem, financemi a průmyslovou kopií. Je připravena řešit vaše blogové příspěvky, bílé knihy, případové studie, tiskové zprávy, webové kopie, vstupní stránky, e-mailové série, prodejní materiály, e-knihy a další. Kontaktujte Charlene za psaní od zkušeného profesionálního B2B copywritera, který zná váš obor.

Yulia je talentovaná technická spisovatelka ideální pro projekty na křižovatce HubSpot a velkých dat. Psala o SQL, datové vědě, Power BI, IoT, automatizaci a kódování. Spojte se s Julií pro vysoce kvalitní a jedinečný obsah.

Caroline, nedávno vystupoval jako součást a pozornost nového spisovatele, má více než 25 let zkušeností s psaním pro agentury, malé firmy a velké společnosti z Fortune 500. Je pravidelnou přispěvatelkou do Forbes a Thrive Global a byla uvedena v publikacích jako New York Times, Entrepreneur, Inc. a Success Magazine. Obraťte se na Caroline za články týkající se lidských zdrojů, kybernetické bezpečnosti, maloobchodu, zdravotnictví, technologií a dalších.

John je celoživotní vypravěč a konzultant strategické komunikace připravený provádět průzkum trhu, formulovat obsahovou strategii a poskytovat vám prvotřídní komunikační prostředky. Mezi jeho silné stránky patří kybernetická bezpečnost, bankovnictví, investice, B2B marketing, luxusní rekreační cestování a pohostinství, telekomunikace, komerční nemovitosti, finanční technologie a SAAS. Kontaktujte Johna pro práci B2B i DTC.

Jste připraveni posunout obsahový marketing vaší značky na další úroveň? Připojte se k nDash pracovat s elitními spisovateli s odbornými znalostmi napříč stovkami vertikál.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.