Nabídky AR společnosti Niantic dorazí na Pokémon Go

Nabídky AR společnosti Niantic dorazí na Pokémon Go

Už je to nějaký čas, co jsme to slyšeli od tvůrců hry Pokémon Go. Hra je v posledních letech vztek a fanoušci už nějakou dobu netrpělivě čekají na další nabídku. Naštěstí Niantic Labs v příštích několika měsících spustí špičkovou funkci založenou na rozšířené realitě pro Pokémon Go. Jedna z nabídek AR společnosti Niantic obsahuje novou funkci živého hraní pro více hráčů s názvem Buddy dobrodružství a velmi brzy bude k dispozici jako mobilní AR hra.

Mezi nová oznámení společnosti Niantic patří

  • Moderní Buddy Adventure založené na rozšířené realitě, které umožňuje přátelům vyrazit společně na výlety s rozšířenou realitou
  • Technologie Niantic’s Codename: Neon pro více hráčů AR pomáhá různým objektům vzájemně interagovat
  • Program Wayfarer, který pomůže malým podnikům, které chtějí být součástí her AR založených na poloze, jako je Pokémon Go.

3 oznámení týkající se nabídky AR společnosti Niantic

Technologie Niantic’s Codename: Neon pro multiplayer AR byla oznámena minulý rok. Dvě různá zařízení mohou vzájemně interagovat a vytvářet interaktivní objekty AR, které mohou různí hráči prohlížet současně. Například dva hráči Pokémon Go mohou prohlížet takové objekty AR ve stejném snímku a komunikovat s nimi pomocí svých zařízení iOS nebo Android.

Všichni ti kamarádi potřebují hrát spolu

Niantic’s Buddy Adventure je ideální pro pár přátel, kteří se chtějí společně vydat na dobrodružství s Pokémony. Kamarádi budou například moci společně krmit postavy podobné Pikachu. Dvojice hráčů a jejich kamarád Pokémon mohou všichni koexistovat společně ve stejném rámci a vzájemně se ovlivňovat. Nemohl existovat efektivnější nástroj pro spojení dvou přátel.

A co víc, dva kamarádi a jejich Pokémoni se mohou postavit společně a vzít si telefon. V tom je kouzlo rozšířené reality. Nezáleží na tom, zda váš přítel používá zařízení Android nebo iOS. Stále budou moci hrát s vámi a Pokémony a hrát hru, která je hluboce zakořeněna ve scéně AR.

Program Wayfarer a technologie okluze AR

Niantic je také známý svým programem Wayfarer, který byl dříve omezen pouze na několik lidí. Nyní se společnost rozhodla otevřít program Wayfarer, ve kterém mohou hráči navrhovat skutečná místa pro hraní her. To pomáhá zejména malým podnikům, které hledají větší prostor. Tohoto zařízení však bude využívat nejznámější jméno, jako je Starbucks nebo 7-Elevent. Tato „sponzorovaná místa“ budou přidána do databáze společnosti Niantic a budou k dispozici ve hrách, které uživatelům umožní virtuálně a v reálném životě komunikovat se skutečnými podniky.

Technologie AR Occlusion

V neposlední řadě je společnost známá svou úžasnou technologií AR okluze. To umožňuje objektům AR komunikovat téměř realistickým způsobem s objekty reálného světa. Tuto technologii pravděpodobně využijí vývojáři her třetích stran, kteří chtějí do svých her přidat nádech rozšířené reality. S ohledem na to se Niantic také rozhodl financovat začínající AR a výrobce aplikací. Pokud se zajímáte o AR aplikace nebo provozujete firmu založenou na AR, nezapomeňte upoutat pozornost společnosti Niantic.

Dopřejte si nabídku AR společnosti Niantic

Jak můžete vidět, Niantic v posledních týdnech učinil řadu oznámení. Nejvýznamnější z nich se týká Buddy Adventure, ve kterém se dva přátelé mohou pustit do společného dobrodružství, kde se setkávají s magickými stvořeními z Pokémon Go. Všechny nabídky Niantic však nejsou dostupné na trhu za peníze. Budete muset počkat, až se tato oznámení skutečně zhmotní a budou komerčně vyvinuty, abychom je mohli zakoupit nebo použít. Do té doby si můžete dopřát nabídky Niantic, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Nebo se podívejte na Pokemon Sweaters nebo Pokemon Toys.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.