Microsoft oznamuje 20 000 $ Xbox Live Bounty za identifikaci chyb

Microsoft oznamuje 20 000 $ Xbox Live Bounty za identifikaci chyb

Xbox Live Bounty

Pokud jste dobří v identifikaci chyb a bezpečnostních hrozeb v programech, je tu pro vás výzva. Microsoft je ochoten zaplatit odměnu 20 000 dolarů výzkumníkům v oblasti bezpečnosti, kteří dokážou identifikovat nedostatky v sítích a službách Xbox Live. A co je nejdůležitější, tyto chyby by měly být reprodukovány v nejnovější a plně opravené verzi. Pokud dokážete, že chybu, kterou jste identifikovali, lze replikovat na nejnovější verzi platformy Xbox Live, můžete si být jisti, že si domů odnesete skvělou odměnu 20 000 $ Xbox Live.

Vyhrát odměnu Xbox Live od Microsoftu není snadné

Odměny však budou vypláceny pouze na základě vlastního uvážení společnosti Microsoft. Zranitelnost, kterou objevíte, musí být dostatečně závažná a vaše podání musí zapůsobit na tým společnosti Microsoft. Existuje také několik důležitých podmínek, které budete muset dodržovat. Výše odměny závisí na tom, jak kritická chyba skutečně je. Může se pohybovat od 500 do 20 000 USD.

Abyste měli jistotu, že vyhrajete odměnu, musíte udělat toto:

  • Ujistěte se, že máte schopnosti identifikovat kritické chyby a bezpečnostní hrozby ve službě Xbox Live.
  • Identifikujte nedostatky, které jsou kritické, a ujistěte se, že dodržujete smluvní podmínky
  • Napište vysoce kvalitní zprávu, která umožní inženýrům Microsoftu rychle vyřešit daný problém
  • Informace můžete poskytnout ve formě videa, zápisu nebo popisu chyby. V ideálním případě by váš příspěvek měl obsahovat všechny tyto funkce.
  • Nezapomeňte přiložit také důkaz konceptu

Společnost Microsoft nebude kompenzovat váš čas ani pokusy

I když se odměna Xbox Live zdá jako snadný způsob, jak vydělat peníze, pokud víte, jak identifikovat chyby, není to tak přímočaré. Než dosáhnete jackpotu, budete pravděpodobně muset strávit hodiny dekódováním různých programů a testováním zranitelností. Kromě toho vám Microsoft neposkytne bezplatnou konzoli nebo předplatné Xbox Live jen za pokus o odhalení rizik. Ujistěte se, že máte dostatek volného času na investování do něčeho, co vám nakonec nemusí přinést odměnu.

Předchozí článekFord Lincoln Motor a Rivian budou pracovat na plně elektrickém SUV
Další článekFreedom Wing Adapter promění joystick na elektrickém invalidním vozíku na ovladač pro Xbox One

Tomer, skutečný renesanční muž technologie, začal kódovat, když mu bylo pouhých 8 let. Miluje psaní o všech typech inovativních gadgetů, novém hardwaru, bezpečnostních problémech a všem ostatním, co souvisí s technikou.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.