Jak najít konkurenční podnikatelské půjčky pro investice do obsahového marketingu

Jak najít konkurenční podnikatelské půjčky pro investice do obsahového marketingu

Tento kousek vám přináší člen komunity nDash Jessica Walracková. Jessica je marketingová spisovatelka a stratégka na plný úvazek s osmiletou praxírience specializující se na osobní finance, finance malých podniků a digitální marketing. Byla uvedena on přední finanční stránky včetně MSN Money, The Balance, Biz2Credit, The Simple Dollar, Interest.com, Commonbond, Bankrate, Guardian a další. Najměte si ji pro svou značku na nDash.

Přemýšlíte o investici do obsahového marketingu pro růst vašeho podnikání? Zdaleka nejsi sám. Ve skutečnosti většina již naskočila na palubu!

Zjistily to nejnovější průzkumy Content Marketing Institute z roku 2021 79 % B2B obchodníků a 73 % B2C marketérů mělo za poslední rok zavedenou strategii obsahového marketingu.

Úspěšný obsahový marketing je však velmi náročný a může být nákladný. Budete potřebovat dobrou strategii, odborníky na kanály, tvůrce obsahu a spoustu důslednosti – abychom jmenovali alespoň některé věci.

Dobré zprávy? Peníze, které utratíte, nejsou jen výdaje. Je to investice do vaší značky a podnikání – a může nabídnout exponenciální návratnost, pokud je váš marketing prováděn dobře.

Další dobré zprávy? Počáteční investice nemusí jít z vlastní kapsy!

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak najít konkurenceschopnou půjčku pro malé firmy na financování vaší strategie obsahového marketingu.

Jak získám podnikatelskou půjčku na obsahový marketing?

Podnikatelská půjčka vám může poskytnout peníze, které potřebujete k nastartování vašeho plánu obsahového marketingu. Pak vám dobře implementovaná strategie může pomoci splácet půjčku. Kde ale najít podnikatelský úvěr využitelný na marketing?

Zde je 10 předních jmen v oblasti půjček pro malé podniky:

 • Na palubě: Úvěrové linky do 100 000 $ a půjčky do 250 000 $. Abyste se kvalifikovali, potřebujete jeden rok podnikání, roční příjem 100 000 $ a kreditní skóre 600.
 • BlueVine: Úvěrové linky až do výše 100 000 $. Abyste se kvalifikovali, potřebujete 10 000 $ měsíčního příjmu, kreditní skóre 600+ a alespoň šest měsíců v podnikání.
 • Fundbox: Úvěrové linky a termínované půjčky do 150 000 $. Abyste se kvalifikovali, potřebujete alespoň 100 000 $ ročního příjmu, alespoň šest měsíců v podnikání a kreditní skóre 600+.
 • Finanční fórum: Termínované půjčky do 500 000 $. Abyste se kvalifikovali, potřebujete alespoň šest měsíců v podnikání a alespoň 12 000 $ v hrubém obratu.
 • Biz 2 kredit: Termínované půjčky do 250 000 $. Většina dlužníků má kreditní skóre alespoň 660, alespoň 18 měsíců v podnikání a roční tržby přes 250 000 $.
 • Kabbage: Úvěrové linky až do výše 150 000 $. Abyste se kvalifikovali, potřebujete alespoň 12 měsíců v podnikání a budete muset splnit kritéria bonity společnosti.
 • Kiva: Kiva je nezisková crowdfundingová platforma, která nabízí půjčky až do výše 15 000 $ s 0% úrokem. Abyste se však kvalifikovali, musíte nejprve přimět lidi, které znáte, aby vám půjčili v modelu způsobilosti zvaném sociální upisování.
 • Myslet si: Platforma, která vás spojí s úvěrovými produkty a specialistou na půjčky, který vám pomůže najít tu nejlepší nabídku.
 • Lendio: Platforma navržená tak, aby pomohla majitelům malých podniků najít nejlepší půjčku pro jejich potřeby od více než 75 věřitelů.
 • Půjčky SBA: US Small Business Administration pomáhá majitelům podniků tím, že podporuje půjčky s nízkým úrokem poskytované třetími stranami. I když je tento proces obvykle o něco zdlouhavější než u půjček mimo SBA, podmínky jsou často příznivější.

Získat podnikatelskou půjčku nebylo nikdy jednodušší! Dávno pryč jsou doby, kdy musíte jít do své banky s kompletním obchodním plánem a hájit svůj případ někomu za stolem. O vaše podnikání dnes soutěží mnoho online poskytovatelů půjček. Můžete se přihlásit a získat nabídky během několika minut, doslova. Těžší úkol je najít půjčku, která vám nabídne nejlepší nabídku.

Jak najít správného věřitele pro vaši firmu

S tolika věřiteli, jak najít toho pravého pro vaši firmu? Veterinujte je podle těchto faktorů:

Požadavky na způsobilost

Každý věřitel má své vlastní požadavky na způsobilost, takže se můžete kvalifikovat u jednoho a ne u jiného. V takovém případě je důležité si před podáním žádosti ověřit, co věřitel požaduje.

Často budou mít minimální požadavky na vaše osobní kreditní skóre, dobu v podnikání a roční příjem. Obvykle také vyžadují, abyste měli obchodní bankovní účet a měli sídlo v USA

Úrokové sazby

Úrokové sazby určují, kolik zaplatíte za půjčení peněz. Nejlepší věřitel bude ten s velmi konkurenceschopnou sazbou, která udrží vaše náklady na nízké úrovni. Podívejte se na nabídku počátečních úrokových sazeb věřitelů. Mějte však na paměti, že sazba, kterou získáte, bude záviset na riziku, které představujete.

Podmínky půjčky

Doba splatnosti půjčky určuje, jak dlouho budete muset peníze splácet, a ovlivní výši vaší měsíční splátky. Zatímco delší termíny snižují vaše měsíční platby, mohou způsobit, že vaše celkové náklady vzrostou, protože platíte vyšší úrok. Příliš krátké podmínky však mohou vést k vyšším měsíčním platbám, které neodpovídají vašemu rozpočtu. Hledejte věřitele s dobou splácení, která odpovídá vašim potřebám.

Výše půjček

Výše půjčky se také liší od jednoho věřitele k druhému. Než začnete nakupovat, udělejte si domácí úkol, abyste zjistili, kolik si chcete půjčit, abyste nastartovali svou strategii obsahového marketingu. Poté vyhledejte poskytovatele půjček, kteří nabízejí rozsah, který odpovídá požadované výši půjčky.

Poplatky

Mnoho poskytovatelů půjček si kromě úroků účtuje poplatky, jako je poplatek za poskytnutí půjčky nebo pokuta za předčasné splacení. Nezapomeňte si zjistit, zda si poskytovatel půjček účtuje poplatky a kolik přidají k vašim celkovým nákladům na půjčku. (Tip: Nejsou vždy inzerovány vepředu a uprostřed).

Možnosti půjčky

Podívejte se také na nabízené úvěrové produkty. Věřitelé mohou například nabízet termínované půjčky nebo úvěrové linky. Úvěrová linka by mohla být výhodnější, pokud nepotřebujete všechny peníze najednou. Prostředky můžete vybírat, jak potřebujete, a platit pouze úroky od data výběru. Na druhou stranu může být termínovaná půjčka lepší, pokud potřebujete všechny peníze předem v jednorázové částce.

Ujistěte se, že si udělejte průzkum a vyhledejte věřitele s úvěrovým produktem, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Služby zákazníkům

Mnoho dlužníků nepřemýšlí o zákaznických službách, dokud je nepotřebují, což může být příliš pozdě. Nejlepší je předem vyhledat online recenze věřitele od minulých dlužníků. Hledejte obecně dobré recenze a spokojené zákazníky.

Čas na financování

Ještě něco, co je třeba zvážit, je, jak dlouho věřiteli trvá financování půjčky. Pokud potřebujete peníze rychle, bude to kritický faktor. Někteří poskytovatelé půjček financují půjčky za pouhých jeden den. U jiných to však může trvat měsíce.

Snadná aplikace

Nakonec zvažte, jak snadné je požádat o půjčku. Mnoho poskytovatelů půjček vám dnes umožňuje požádat online a propojit své finanční účty pro bezproblémový zážitek. Jiné mají složitější procesy, které vyžadují faxování nebo zasílání dokumentů e-mailem a ruční ověření. Pokud jde o čas, budete chtít technicky zdatného online poskytovatele půjček, který upřednostňuje uživatelskou zkušenost.

Při procházení poskytovatelů půjček mějte poblíž seznam těchto faktorů (nebo si můžete tento článek uložit do záložek). Budete chtít najít věřitele, který nabízí nejlepší celkovou hodnotu – se všemi výše uvedenými zváženími.

Tip pro profesionály: Platforma, jako je Lendio nebo Fundera, vám může pomoci podat žádost s mnoha věřiteli najednou a porovnat jejich nabídky vedle sebe.

Často kladené otázky o obsahovém marketingu

Nyní se podíváme na odpovědi na některé často kladené otázky o obsahovém marketingu.

Proč investovat do obsahového marketingu?

Lidé tráví více času online a chtějí kvalitní obsah, který jim pomůže při rozhodování o nákupu. Zvažte to 70 % spotřebitelů uvedlo, že se raději dozvěděli o produktu z článku před reklamou.

Vytváření obsahu splňuje potřeby spotřebitelů a umožňuje vám vychovat potenciální zákazníky na každém kroku vaší nákupní cesty. V nedávném Průzkum Hubspot z 1 500 obchodníků zjistilo 75 % obchodníků, že jejich taktika SEO byla „extrémně“ nebo „velmi účinná“ při dosahování marketingových cílů.

Kolik stojí obsahový marketing?

Podle Investisdigital, může se pohybovat v průměru od 5 000 do 50 000 USD měsíčně.

Obsahový marketing je mnohem víc než jen publikování příspěvku na blogu nebo udržování obchodní stránky na Facebooku. Jde o komplexní strategii, která využívá více kanálů a složitou skládačku s obsahem, aby strategicky upoutala pozornost konkrétního publika a navedla je ke konkrétní akci. Strategie obsahového marketingu má mnoho částí, včetně:

 • Audit obsahu
 • Vývoj obsahové marketingové strategie
 • Tvorba obsahu
 • Optimalizace obsahu
 • Publikování obsahu
 • Propagace obsahu
 • Sledování výsledků a neustálá optimalizace strategie

Každý krok procesu přichází s potřebou odborníků s odbornými znalostmi. Náklady, které zaplatíte, však budou záviset na velikosti vaší společnosti, složitosti vaší strategie, vašich cílech a úrovni talentů, které chcete najmout.

Jak můžete vybudovat tým obsahového marketingu?

Jako majitel firmy existují tři hlavní přístupy, které můžete použít při budování týmu obsahového marketingu.

1. Vybudujte si vlastní tým

Za prvé, můžete přizvat interního manažera marketingu obsahu a všechny lidi, které potřebujete k implementaci strategie, včetně autorů, editorů, odborníků na SEO, stratégů a dalších. To však může znamenat velkou režii.

2. Najměte si agenturu

Další možností je najmout si agenturu, která se specializuje na obsahový marketing a má svůj tým. Poté můžete zaplatit agentuře na základě smlouvy, aby projekt zvládla. To však může být stále poměrně drahé.

3. Outsourcujte tým

Pokud chcete snížit náklady, můžete dát dohromady svůj vlastní tým nezávislých dodavatelů, z nichž každý je skvělý v tom, co dělá. Navíc můžete některé role převzít sami, pokud chcete dále snížit náklady.

Existuje mnoho míst, kde můžete získat nezávislé pracovníky, ale platformy jako NDash oddělují zrno od plev za vás. Je to místo, kde můžete najít vysoce kvalifikované odborníky s prokázanou úspěšností.

Chcete procházet vysoce kvalifikované talenty na volné noze? Překontrolovat Talentovaní spisovatelé nDash dnes!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.