Google oznamuje záměr uvést Pixel Watch

Google oznamuje záměr uvést Pixel Watch

Google oznamuje Pixel Watch
Obrázek se svolením: Getty, Google, Express

Google má právě oznámil jeho přání uvést na trh vlastní chytré hodinky, o kterém se dlouho šuškalo. Na každoroční akci Made By Google, na které Google předvádí své hardwarové úspěchy, společnost na pódiu oznámila, že hodinky byly vyvinuty týmem, který také navrhl Pixel 4, PixelBook a další gadgety. Pixel Watch pravděpodobně dají Apple Watch za své peníze, protože více lidí má tendenci kupovat zařízení Android než zařízení Apple. Zpočátku Google naznačoval, že není příliš nadšený rozvíjet myšlenku hodinek. Opět však začalo koketovat s možností uvést hodinky komerčně.

Připojení Fitbit a nositelné ambice Googlu

Musíme také mít na paměti, že Alphabet, mateřská společnost Googlu, koupil Fitbit za cenu 2,1 miliardy dolarů. Fitbit je zodpovědný za to, že přináší nesmírně úspěšné gadgety, jako jsou Fitbit Versa 3 a Charge 3. Tým Fitbitu se nyní hlásí Ricku Osterlohovi, senior VP společnosti Google pro zařízení. Protože Google pracuje na řadě nositelných zařízení, Fitbit je vhodnou volbou i pro vývoj údajných chytrých hodinek. Ačkoli není jasné, zda budou chytré hodinky označeny jako hodinky Google nebo pod značkou Fitbit, je vysoce pravděpodobné, že Fitbit bude mít hlavní slovo v tom, jak se hodinky budou vyvíjet.

Mnoho se šušká o tom, že se nové hodinky Google promění v kvazi zdravotnické zařízení. Mohlo by to pomoci lidem sledovat mnoho z jejich biologických funkcí, které je třeba sledovat pro různé léčby. Ačkoli Google v současné době nemá zařízení pro sledování menstruace, Fitbit může. Nové hodinky Google Watch mohou mít schopnost sledovat mnoho takových procesů, které lidem pomohou získat léčbu, kterou potřebují. Nejdůležitější je, že hodinky pravděpodobně pomohou těm, kteří potřebují mít přehled o svém fitness režimu.

Kdy přijdou Pixel Watch na trh?

Kdy se nové hodinky od Googlu oficiálně zhmotní, není jasné. Není také jasné, zda bude někdy uveden na trh. Google v minulosti oznámil mnoho hardwarových vylepšení, aniž by je kdy uvedl na trh. Co nás však trochu přesvědčuje o tom, že Google nyní vlastní Fitbit a jedinou logickou sekvencí je, že by to mělo vést ke komerčnímu vývoji nositelných gadgetů, jako je Google Watch.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.