Google Assistant pomáhá lokalizovat objekty pomocí Tile Mate

Google Assistant pomáhá lokalizovat objekty pomocí Tile Mate

Dlaždice a Google Assistant

Jednou z největších nočních můr, které všichni čelíme, je hledání každodenních předmětů v našich vlastních domech. Kdykoli jsme ztratili peněženku nebo klíč, přáli jsme si, aby bylo zařízení umístěno tam, kde je. Nyní je možné díky tomu něco podobného udělat Google Assistant a Tile Mate.

Co je Tile Mate?

Tile Mate je sledovač s podporou Bluetooth, který lze připojit k zařízením a objektům, abyste je mohli snadno najít. Tile Mate má dosah Bluetooth téměř 150 stop. To znamená, že můžete snadno najít jakýkoli předmět ve vašem domě, pokud jej nemůžete najít. Tile Mate lze připojit k jakémukoli předmětu, který byste chtěli snadno najít. Vše, co musíte udělat, je propojit gadget Bluetooth v aplikaci Google Home a pomocí Google Assistant sledovat zařízení připojená k trackerům dlaždic. Můžete například pomocí jednoduchých vět přikázat Asistentovi Google, aby zazvonil na vaši peněženku nebo tašku, když je nemůžete najít.

Aby to fungovalo, budete si muset do zařízení iOS nebo Android stáhnout aplikaci Tile a implementovat počáteční nastavení. Podpora asistenta je notoricky minimální a podpora dlaždic je cenným přírůstkem do seznamu Bluetooth trackerů, které Google Assistant aktuálně podporuje.

Jak se nastaví Google Assistant s Tile?

Vše, co musíte udělat, je ujistit se, že jste připojili sledovač Tile Bluetooth k jakémukoli objektu, který chcete rychle najít. Ujistěte se, že jste nastavili Asistent Google a aplikace Tile správně vlastní váš telefon. To je důležité, protože pokud aplikaci nenastavíte správně, Asistent nebude schopen najít objekty připojené k trackerům dlaždic. Pokud při nastavování aplikace uděláte chyby, můžete potenciálně ztratit důležité předměty přímo pod nosem.

Použijte Assistant k rychlému nalezení předmětů, které často ztrácíte

Jak vidíte, Asistenta Google lze použít ke sledování a lokalizaci objektů, které často špatně umístíte nebo ztratíte. Ke snadnému sledování objektů můžete použít Google Assistant a Tile Mate. V důsledku toho nebudete muset trávit spoustu času a peněz na lokalizaci objektů. Začali jste používat Tile Mate ke spárování se svými objekty? Pokud ano, začali jste používat dlaždice k nalezení předmětů, které často ztrácíte, jako jsou klíče a peněženky? Dejte nám vědět, jaké jsou vaše dosavadní zkušenosti.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.