GeForce od Nvidie už má jeden milion streamovacích hráčů

GeForce od Nvidie už má jeden milion streamovacích hráčů

GeForce Now

Nvidia právě odhalila, že více než milion lidí streamuje hry na GeForce Now přímo z jejích centrálních serverů. Herní gigant spustil službu teprve před pár týdny pro běžnou veřejnost. Číslo se může zdát překvapivě vysoké, ale lze jej částečně připsat bezplatným členům GeForce Now.

Úroveň bezplatných služeb snižuje kvalitu hraní her a relace trvají pouze 60 minut. Mnoho lidí, kteří se zaregistrovali k placené verzi, tak učinilo, aby využili 90denní zaváděcí období. Po 3 měsících budou muset platit 5 $ měsíčně. To nemusí být pro mnoho lidí příjemné.

Nvidia je na tom se svou GeForce Now docela dobře

Tyto faktory mohou vést k drastickému poklesu počtu skutečných lidí, kteří streamují prostřednictvím GeForce Now. Nutno však podotknout, že Nvidia si ve srovnání s konkurencí vede opravdu dobře. Například nástroj Sony více než pět let shromáždil milion předplatitelů. Google nezveřejňuje počet hráčů používajících Stadii, ale odezva byla poměrně vlažná. S ohledem na tyto faktory, i když Nvidia ztratí předplatitele po skončení bezplatného období, nemělo by to být důvodem k obavám. Ve srovnání s konkurencí si stále povede dobře.

Hráči už dlouho sponzorují Nvidii a popularita GeForce Now není velkým překvapením. Platforma podporuje stovky kriticky uznávaných her. Některé z her na seznamu zahrnují Ubisoft uPlay, EA Origin a Steam. Hráči si mohou tyto hry zakoupit jako samostatné tituly nebo je mohou streamovat vzdáleně. Nvidia také udržela hráče na uzdě, když odhalila, že ve frontě na schválení je téměř 1 500 her.

Co by měla Nvidia udělat, aby zvládla tvrdou konkurenci?

Nvidia bude muset svou hru vylepšit, pokud musí úspěšně obstát v tvrdé konkurenci. Sony, Microsoft a Google zahráli své triky docela dobře a většině z nich se na trhu daří. Nvidia se bude muset mít na pozoru a nezůstat spokojená s 1 milionem předplatitelů nyní se zvyšuje. Tato čísla mohou dramaticky klesnout, pokud společnost nenajde způsob, jak udržet stávající hráče připoutané. Uvidí se, jaký přístup tento herní gigant v nadcházejících měsících zaujme, aby zůstal před svými soupeři.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.