Games Freak to Launch Expansion Passes for Pokémon Games

Games Freak to Launch Expansion Passes for Pokémon Games

Fanoušci Pokémonů budou rádi, když se dozví, že Games Freak spustí rozšiřující průkazy pro Pokémon Sword and Shield. Průkaz umožní hráčům přístup do dvou nových zón. Zóny byly zvláštně pojmenovány „The Isle of Armor“ a „The Crown Tundra“. Samostatně budou vydány jako stažitelné balíčky v červnu a někdy později během podzimu. Fanoušci hry tuto novinku přivítali pozitivně a mnozí se dočkají, až si vstupenky pořídí, jakmile budou k dispozici.

Zde je to, co můžete očekávat od zón v rozšiřujících průkazech:

  • Obě zóny budou obsahovat nové zápletky a příběhy
  • Budou vás bavit nehratelnými postavami
  • Budete mít také nové Pokémony, které můžete chytit, kteří v předchozích verzích nebyli
  • Pokud často měníte své avatary, nový průkaz bude obsahovat 100 nových oděvních doplňků a předmětů
  • Může vám také pomoci vědět, že budou existovat dvě různé verze průkazu

https://www.youtube.com/watch?v=bRUWgM31BRQ

Vzhledem k tomu, že budou existovat dvě DLC, dějové linie v každém z příběhů se budou lišit. To znamená, že každý průchod přichází s postavami, které jsou jedinečné a odlišné. Když se pokusíte stáhnout rozšiřující přístup, budete přesměrováni na verzi hry, kterou jste si původně zakoupili. Dokonce i ti, kteří si nekoupí rozšiřující průkaz, budou moci výměnou za hru obchodovat s novými tvory. Můžete také přenášet příšery, které jste nasbírali ze starších her, jako je Let’s Go Eevee a Let’s go Pikachu.

Kdy budou expanzní průkazy dostupné?

Isle of Armor má docela militaristický charakter, zatímco The Crown of Tundra, jak název napovídá, má zimní téma. Isle of Armor se očekává v červnu tohoto roku, zatímco The Crown of Tundra by měla být k dispozici na podzim. Rozšíření stojí 30 $ a je skvělou investicí pro ty, kteří mají rádi Pokémony.

Stejně jako u většiny franšízantů her je nutné, aby vydavatelé čas od času spustili průkazy a stahovatelný obsah. Games Freak to udělal, aby se vypořádal s rostoucí konkurencí a rostoucí poptávkou zákazníků. Ujistěte se, že to dostanete pokud jste velkým fanouškem hry Pokémon.

Předchozí článekCES 2020: Malá kočka pomáhá vaší kočičce rychle zhubnout
Další článekMobilní telefon Huawei Mate 30 Pro 5G je nyní dostupný ve Spojených arabských emirátech

Spoluzakladatel Walyou.com. Posledních 15 let se zabývá novými gadgety a technologickými inovacemi. Sleduj mě na Twitteru

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.