Co je nového na nDash?  Sestavte si svůj tým!

Co je nového na nDash? Sestavte si svůj tým!

Řídit moderní spisovatelský tým s nDash znamená spolupracovat s talentovanými odborníky na témata, kteří rozumí hlasu vaší značky a publiku. Konzistentní stáj nezávislých pracovníků šetří čas na úvodních schůzkách, diskusích s průvodcem stylů a často i při procesu úprav. S ohledem na to jsme aktualizovali nabídku vyhledávání spisovatelů!

Značky nyní mohou vidět možnosti „Můj tým“ a „Najít talent“ na levé straně hlavního panelu, kde dříve existovaly pouze „Spisovatelé“.

Přejděte na „Find Talent“ a vyhledejte odborníky na cokoli od kybernetické bezpečnosti po stavebnictví. Přidejte do svého týmu autory, se kterými chcete pracovat, tím, že je přidáte mezi oblíbené.

Všechny autory, které máte rádi, najdete v „Můj tým“.

Zajímá vás tato karta In House? nDash usnadňuje správu vašeho spisovatelé na plný úvazek na platformě vedle vašeho týmu na volné noze! Značky mají také schopnost přidat „VIP“ autory, nebo nezávislí pracovníci, se kterými dlouhodobě spolupracujete a chcete na platformu přivést svůj další talent.

Včera večer jsme také implementovali některá vylepšení back-endu spuštěním nového autentizačního systému, který zabraňuje chybám při vypršení časového limitu. Pokud jste si jako jeden z našich zkušených uživatelů platformy, kteří to nahlásili, všimli, že při práci vypršel časový limit nDash – opravíme to! Pokud jste našli problém, který jsme přehlédli, prosím dejte nám o tom vědět.

Služby vytváření obsahu

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.