Co je nového na nDash?  Počet slov a sledované změny

Co je nového na nDash? Počet slov a sledované změny

Když nDash žádá o zpětnou vazbu od značek a autorů, používáme tuto zpětnou vazbu ke zlepšení platformy. Tento týden jsme spustili dvě často požadované funkce: počet slov na úkolu a sledování změn!

Nejprve jsme se zbavili naší dřívější funkce počítání postav. Zatímco počítání znaků je skvělé pro Tweety, není zvláště užitečné pro whitepapery, články, blogové příspěvky, seznam pokračuje. Přímo nad tlačítkem Uložit v zobrazení úkolu nyní najdete živé počítadlo slov. Takhle to znám tento je 83 slovo v tomto příspěvku na blogu!

Naše druhá nová funkce dává značkám a autorům možnost sledovat změny v editoru úkolů. Chcete-li zobrazit, přijmout nebo odmítnout změny, stiskněte tlačítko na pravé straně panelu nástrojů, které vypadá jako dokument:

Při provádění úprav budou zvýrazněny červeně (smazání) nebo žlutě (přidání). Jakmile je sledování povoleno, na panelu nástrojů se objeví druhý řádek tlačítek. Zde najdete tlačítka pro přijetí a odmítnutí pro jednotlivé změny a tlačítka pro přijetí a odmítnutí pro všechny změny společně.

Požadujete pro nás nějaké další funkce? Napište nám a dáme se do práce!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.