ASUS aktualizuje svůj herní systém ROG Huracan G21

ASUS aktualizuje svůj herní systém ROG Huracan G21

Herní systém ROG Huracan G21

ASUS oznámil aktualizaci svého herního systému ROG Huracan G21. Herní systém, známý svým atraktivním miniaturním pouzdrem, nyní přichází s vylepšenými možnostmi CPU a GPU. Díky tomu mohou hráči očekávat prudký nárůst výkonu stroje. ASUS úzce spolupracuje na tom, aby se stal lídrem na trhu počítačových her a tato aktualizace je krokem tímto směrem.

Několik důležitých funkcí systému:

Herní systém ROG Huracan G21
  • Herní systém ROG Huracan G21 přichází s šasi 129,9×372,4×366,1 mm.
  • Osmijádrový procesor Intel Core i9-9900K sedí v kompaktním těle docela překvapivě
  • NVIDIA GeForce RTX 2080 zajišťuje vynikající hratelnost a hráči si nebudou mít moc na co stěžovat.
  • 32 GB RAM by mělo stačit na správné načtení i těch nejsložitějších her
  • Mezi další funkce patří M.2-2280 PCIe 3.0 x4 SSD, 3,5palcový HDD a DVD mechanika pro hraní archaických her.

Upgrade je velmi snadný

Podvozek není vytesán do kamene a lze jej snadno demontovat pro upgrade. Díky funkci superchlazení se CPU nezahřívá ani nezpůsobuje problémy s výkonem. Aby se eliminovalo přehřívání, ASUS zahrnul několik vstupů, kterými je povolena ventilace. Kromě toho má model také magneticky připevněný skládací panel, který zvyšuje výkon a chlazení. Aplikace ASUS ROG Aegis III navíc zrychluje systém a zvyšuje celkový výkon.

Určité jedinečné vlastnosti herního systému ROG Huracan G21

Herní systém ROG Huracan G21

To, co odlišuje tento počítač od ostatních modelů jeho žánru, je počet připojení, které poskytuje. Existuje například několik konektorů USB 3.1 Gen 1/2 Type-A/Type-C. Více výstupů displeje zajišťuje simultánní hraní na zařízeních. Zvukový systém je také skvělý, s nainstalovaným ESS Sabre DAC pro zajištění optimální kvality zvuku. Stručně řečeno, tento stroj je vyroben pro hráče, kteří chtějí seriózní stroj, který je stylový na pohled.

Kdy bude k dispozici herní systém ROG Huracan G21?

V tuto chvíli není jasné, kolik stojí herní systém ROG Huracan G21 2020. Není také jasné, kdy bude systém uveden na trh. Je však uveden na Web společnosti ASUS a společnost dává jasně najevo, že to bude brzy venku. Hráči budou muset mít oči otevřené, aby si ji objednali, jakmile bude k dispozici.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.