Apple zavádí aktualizovanou aplikaci Mapy v USA

Apple zavádí aktualizovanou aplikaci Mapy v USA

Aktualizace Apple Map

Apple právě začal uživatelům nabízet přepracovanou a aktualizovanou aplikaci Mapy. Nová aplikace Apple Maps přichází s aktualizovaným obsahem týkajícím se středních a jihovýchodních oblastí USA. Apple Maps navíc přichází také s novým obsahem souvisejícím s Aljaškou. Aktualizované Mapy obsahují podrobné geografické údaje, konkrétní informace o silnicích, parcích, parkovištích, budovách, pěších cestách a vodních plochách.

Jednou z nejdůležitějších technologií, které dnes používáme, jsou mapy s podporou GPS. Bez map se může zdát obtížné řízení nebo navigace i ve známých terénech. Taková je v poslední době naše závislost na technologiích. Přesto je důležité poznamenat, že způsob, jakým Apple shromažďuje informace související s mapami, se výrazně liší od způsobu, jakým jeho konkurenti, jako je Google, nakládají s mapovými daty.

Proč Apple trvá dlouho, než aktualizuje svou aplikaci Mapy?

Aktualizované funkce pravděpodobně poskytnou Mapám Google za své peníze. Je třeba poznamenat, že Apple Maps byly často kritizovány za to, že nemají rozsáhlý obsah jako Mapy Google. Částečný důvod, proč Mapy Google vítězí, je to, že většina informací pochází z davu. V případě společnosti Apple dochází k mnoha ověřováním, což vede ke zpožděním. Nicméně organizace a jednotlivci, kteří hledají ověřitelnější a spolehlivější data Map, mohou chtít nahlédnout do Apple Maps.

Apple spoléhá na svá vlastní vozidla vybavená senzory LIDAR s kamerami, které shromažďují data o zeměpisných polohách. Společnost shromažďuje data již velmi dlouhou dobu, a protože tyto informace nepocházejí z davových zdrojů, spolehlivost je mnohem vyšší. Každý americký zákazník tyto aktualizace brzy obdrží a v nadcházejících měsících bude mít přístup ke spolehlivějším mapám.

Aktualizace může být brzy doručena na místo ve vašem okolí

Je třeba poznamenat, že Apple nyní pokrývá téměř celé USA a pouze nejvzdálenější regiony ještě nejsou pokryty. V takových místech mohou být lepší volbou Mapy Google, i když vzdálenost a konkrétní informace mohou být někdy sporné. Apple začne uvádět svou aktualizovanou aplikaci Mapy také v dalších zemích. Tato podložka však chvíli trvá a může k ní dojít až ve druhé polovině roku.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.