Apple vydává watchOS 6.1.2 pro uživatele Apple Watch

Apple vydává watchOS 6.1.2 pro uživatele Apple Watch

watchOS 6.1.2

Společnost Apple pokračovala ve svém postoji k vydávání častých aktualizací a oznámila watchOS 6.1.2 pro novější modely Apple Watch. Jen minulý měsíc cupertinský gigant oznámil watchOS 6.1.1. WatchOS 6.1.2 přichází s několika opravami chyb a vylepšeními výkonu, díky kterým je používání Apple Watch skvělým zážitkem. Aktualizace je ke stažení zdarma a uživatelé mohou jednoduše přejít na Obecné a kliknout na Aktualizaci softwaru v aplikaci Apple Watch na svých iPhonech.

Před instalací watchOS 6.1.2 musí uživatelé provést následující opatření:

  • Před zahájením instalace by Apple Watch měly mít alespoň 50 % baterie
  • Hodinky je potřeba připojit k nabíječce a mělo by existovat nepřetržité napájení
  • Hodinky by také měly být v dosahu iPhonu
  • Zálohování je vždy dobrý nápad, protože data mohou během aktualizací někdy chybět
  • Ujistěte se, že je váš iPhone zcela nabitý nebo že je připojen ke zdroji napájení

Jaké funkce obsahuje watchOS 6.1.2?

Nová aktualizace nepřináší žádné nové funkce. Uživatelé, kteří očekávali nějaké velké vylepšení, budou pravděpodobně zklamáni. Aktualizace však přichází s mnoha opravami chyb a vylepšeními zabezpečení, díky kterým je docela důležitá. Není jasné, zda má tato aktualizace nějaké skryté funkce, které je třeba teprve objevit. Apple přesto doporučuje, aby si každý, kdo používá Apple Watch, aktualizoval na tuto verzi, pokud je jejich zařízení kompatibilní. To lze potvrdit v aplikaci Apple Watch na iPhonu. Můžete se podívat na poznámky k vydání zde.

Apple Watch neustále roste na velikosti a popularitě

Apple Watch jsou v poslední době žádané kvůli jejich fitness funkcím. Uživatelé jej často používají ke sledování svých sportovních a aktivit, měření srdeční frekvence a dalších životně důležitých věcí a sledování svých zdravotních problémů. Kromě toho jsou Apple Watch docela oblíbené mezi těmi, kteří chtějí své smartphony používat méně a mít stále volné ruce. Vzhledem k tomu, že hodinky umožňují uživatelům přijímat hovory a mluvit s lidmi, člověk nemusí neustále držet telefon. Apple Watch samozřejmě nikdy nenahradí iPhone nebo iPad, ale ve velké rodině Apple zařízení mají své vlastní místo.

Předchozí článekNiantic potvrzuje, že Pokémon Go Battle League se blíží
Další článekFord Lincoln Motor a Rivian budou pracovat na plně elektrickém SUV

Jsem podivínská máma a závislák na gadgetech. Rád prohlížím web a sleduji nové a vzrušující technologie, které mi usnadňují život.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.