Apple vydává iOS 13.3.1 beta 3 a iPadOS 13.3.1 beta 3

Apple vydává iOS 13.3.1 beta 3 a iPadOS 13.3.1 beta 3

13.3.1 beta 3

Dnes dříve Apple vydal iOS 13.3.1 beta 3 a iPadOS 13.3.1 beta 3 pro iPhone a iPad. Vzhledem k tomu, že aktualizace softwaru jsou v beta verzi, jsou určeny pouze pro vývojáře a ty, kteří chtějí otestovat nový software společnosti Apple.

Apple vydal třetí beta verzi jen týden po druhé. Tato aktualizace opravuje řadu chyb a přináší vylepšení výkonu pro iPhone i iPad. Existuje několik důvodů, proč Apple spouští tyto aktualizace tak často.

Důvod společnosti Apple pro spuštění iOS 13.3.1 beta 3

Mnoho lidí si stěžovalo, že iOS má řadu bezpečnostních problémů. Sledování polohy navíc představovalo problémy s ochranou soukromí při použití ultraširokopásmového čipu. I když byly lokalizační služby vypnuty, byly sledovány. Nová aktualizace pravděpodobně tento problém vyřeší a vývojáři ji budou moci otestovat na všech svých aplikacích. Společnost jej konečně představí veřejnosti někdy koncem příštího měsíce. Kromě toho tato nová aktualizace nepřichází s žádnými novými funkcemi, které stojí za zmínku.

Apple se v poslední době snaží zalíbit jak investorům, tak zákazníkům

Člověku přijde na mysl, jak často Apple začal vydávat aktualizace. Před několika lety Apple spouštěl velké aktualizace pouze každých několik měsíců. Nyní se frekvence zvýšila na méně než několik týdnů. Apple je pod obrovským tlakem ze strany svých investorů, aby doháněl nové funkce a aktualizace.

To je také jeden z důvodů, proč může společnost někdy příští měsíc uvést na trh cenově dostupný iPhone. Apple se zcela jistě dívá na iPhone SE jako na nástroj, jak udělat radost svým investorům. Zvýšená frekvence spouštění aktualizací a umožňující vývojářům testování chyb a problémů s výkonem během spouštění beta je známkou snahy potěšit investory. Apple se také velmi snaží získat více zákazníků. Nejenže má konkurenta Samsung, ale dokonce musí konkurovat Huawei, OnePlus a dalším asijským značkám.

Apple samozřejmě hraje chytře a jeho strategie bude pravděpodobně fungovat docela dobře.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.