Apple představuje nový výkonný 13palcový MacBook Pro

Apple představuje nový výkonný 13palcový MacBook Pro

MacBook Pro

Apple oznámil aktualizovaný 13palcový MacBook Pro s vylepšenou klávesnicí Magic Keyboard. Očekává se, že klávesnice přinese nejlepší zážitek z psaní. Apple se také postaral o to, aby se jeho uživatelé už nemuseli starat o úložný prostor. Nový notebook přichází s dvojnásobným úložištěm ve všech konfiguracích. Nový 13palcový MacBook Pro je navíc o 80 % rychlejší z hlediska grafického výkonu.

Zde jsou některé jedinečné funkce nového 13palcového MacBooku Pro

Dodává se se čtyřjádrovými procesory, 13palcovým Retina displejem a pohlcujícími stereo reproduktory. To znamená, že lidé mohou spouštět složité aplikace a přesto zajistit, aby jejich počítač běžel rychle. 13palcový displej je dar z nebes pro ty, kteří si potrpí na živost kvality obrazu. Notebook se může pochlubit celodenní výdrží baterie, což je velmi důležité pro ty, kteří jsou stále na cestách.

Ve skutečnosti jsou MacBooky většinou oblíbené kvůli své tenkosti a výdrži baterie. Například ti, kteří pracují na cestách, nemusí nosit své objemné nabíječky celý den. Stále budou moci používat své MacBooky po celý den. MacBook začíná na 1 299 dolarech a pokud má člověk platný studentský průkaz, lze si jej pořídit za 1 199 dolarů.

Co je na Magic Keyboard tak zvláštního?

MacBook Pro

Mnoho lidí si stěžovalo, že motýlková klávesnice na stávajících MacBookech není tak účinná, jak se tváří. Někteří si všimli, že klávesnice jsou po nějaké době těsné. Výměna klávesnice na MacBooku je velmi trik, protože bude nutné vyměnit celou jednotku. Cílem nové klávesnice Magic Keyboard je vyřešit všechny tyto problémy a učinit psaní příjemným a příjemným zážitkem.

Magic Keyboard není úplně nová, protože byla představena na 16palcovém MacBooku Pro a novém MacBooku Air. Dodává se s nůžkovým mechanismem a uspořádáním šipek ve tvaru obráceného T. Hraní her, práce s tabulkami a jednoduché psaní textu, to vše může být na nové klávesnici velmi snadné.

Pandemie může vrhnout chmury na prodejní čísla Applu

Nový 13palcový MacBook Pro je jistě skvělé zařízení, které si na trhu pravděpodobně povede velmi dobře. Nutno však podotknout, že kvůli pandemii koronaviru nebudou moci lidé moc utrácet za elektronické zboží. Ekonomika trpí po celém světě a to může ovlivnit prodeje nejen MacBooku Pro, ale obecně všech elektronických zařízení.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.