Apple představil macOS Catalina 10.15.4 Public Beta 1

Apple představil macOS Catalina 10.15.4 Public Beta 1

macOS Catalina 10.15.4 Public Beta 1

Apple dnes představil veřejnou beta 1 macOS Catalina 10.15.4 a je nyní k dispozici pro veřejné beta testery. Přichází s několika novými funkcemi a také naznačuje budoucí procesory AMD. Software obsahuje také vodítka o možných hardwarových funkcích nadcházejících počítačů Mac.

Například odkazy na procesory AMD v nové veřejné beta verzi naznačují, že Apple může začít vyrábět počítače s procesory AMD místo Intelu. Finální verze tohoto softwaru se očekává do konce tohoto měsíce, nebo někdy během prvního březnového týdne.

Veřejná beta 1 macOS Catalina 10.15.4 může Applu pomoci získat konkurenční výhodu

Apple v posledních měsících soustavně vydává aktualizace softwaru pro zařízení Mac i iOS. Jedním z důvodů, proč byla společnost tak přesná, je množství bezpečnostních hrozeb, které se v poslední době objevily. Studie například ukazují, že nový malware vytvářejí a spouštějí škodlivé entity téměř každý den. Apple musí držet krok s těmito chybami a malwarem a zajistit, aby jeho zařízení zůstala v bezpečí.

Kromě toho se společnost také potřebuje ujistit, že její zařízení jsou konkurenceschopná a aktuální, pokud jde o výkon. Samsung, Xiaomi a Huawei jsou v posledních letech stále populárnější. Aby Apple držel krok se svými konkurenty, musí pravidelně vydávat nové aktualizace. To zajišťuje, že jeho zařízení fungují stejně dobře jako jeho konkurenti.

Časté aktualizace softwaru pomáhají budovat důvěru investorů

Časté aktualizace, jako je veřejná beta 1 macOS Catalina 10.15.4, pomáhají Applu získat si také důvěru investorů. Apple je jednou z nejoceňovanějších akcií na trhu a jedním z důvodů, proč se řadí vysoko, je spouštění pravidelných aktualizací. To vytváří důvěru mezi uživateli a nutí je pravidelně nakupovat produkty Apple. To zase pomáhá budovat důvěru investorů.

Je třeba počkat a sledovat, s jakými novými funkcemi přichází veřejná beta 1 macOS Catalina 10.15.4. To se s největší pravděpodobností stane, až bude finální verze softwaru vydána buď tento měsíc, nebo během prvního březnového týdne.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.