Apple představil iOS 13.4 beta 6 a iPadOS Beta 6 pro vývojáře

Apple představil iOS 13.4 beta 6 a iPadOS Beta 6 pro vývojáře

iOS 13.4 beta 6

Apple dnes oznámil vývojářům spuštění iOS 13.4 beta 6 a iPadOS beta 6. Toto je téměř jako finální verze operačních systémů, těsně před tím, než bude spuštěna pro veřejnost. Může dorazit již v úterý a očekává se, že bude nabitý některými působivými funkcemi. Apple neustále spouští nové aktualizace, aby zůstal před svými konkurenty. Je to většinou proto, že na rozvíjejících se i zavedených trzích rychle vzrostly další společnosti. Více o tom později.

Apple iOS 13.4 beta 6 a iPadOS beta 6 jsou k dispozici pro vývojáře

Zde je klíčový seznam funkcí, které lze očekávat po spuštění iOS 13.4 a iPadOS příští týden.

  • Uživatelé budou mít přístup k některým atraktivním nálepkám Memoji
  • Aplikace Soubory bude mít nové funkce, které usnadní správu místních souborů
  • CarKey umožní majitelům aut s podporou NFC zamykat, odemykat a nastartovat svá auta
  • App Store bude také obsahovat lepší funkce, které usnadní nákup aplikací a her
  • Apple Arcade se bude chlubit univerzální podporou nákupu a spoustou dalších věcí

Proč Apple často spouští nové aktualizace?

Na začátku neměl Apple vůbec mnoho konkurentů. Brzy se objevil Samsung a začal přebírat podíl Apple na trhu. V posledních letech však mnoho dalších společností překonalo Apple i Samsung. Popularita Androidu také vzrostla, protože mnoho lidí považuje produkty Apple za drahé. S ohledem na tyto faktory společnosti jako Huawei, OnePlus, Oppo a další uvedly na trh prémiové smartphony za dostupné ceny. Tato cenová strategie poškodila Apple, protože není schopen vyhrát cenovou válku.

Co může udělat, aby si udrželo svůj podíl na trhu nedotčený, je přinést nové funkce a aktualizace, aby byly iPhony a iPady v bezpečí. Rychlý přehled literatury odhalí, že ačkoli zařízení iOS nejsou tak bezpečná, jak by se dalo věřit, stále jsou daleko před zařízeními Android, pokud jde o poskytování ochrany. Apple tedy neustále spouští nové aktualizace, aby propagoval zařízení iOS a iPad jako jedny z nejbezpečnějších na světě. To zahrnuje iOS 13.4 beta 6 a iPadOS Beta 6 a pomáhá Applu získat důvěru podniku. Spojení s velkými organizacemi se totiž dá vydělat více peněz, a to je přesně to, co se Applu podařilo.

Předchozí článek10 nejlepších monitorů pro práci z domova
Další článek10 nejlepších kontejnerů na skladování potravin pro rok 2020

S téměř 11 lety zkušeností s psaním a úpravou článků o gadgetech, vědě a technologii mohu s jistotou prohlásit, že jsem byl svědkem vývoje digitální éry.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.