Beta Versions of iOS 13.3.1 and macOS Catalina 10.15.3

Apple oznamuje beta verze iOS 13.3.1 a macOS Catalina 10.15.3

Beta verze iOS 13.3.1 a macOS Catalina 10.15.3

Apple právě oznámil svou třetí beta verzi iOS 13.3.1 a novou beta verzi svého desktopového OS, macOS Catalina 10.15.3 beta 3. V tuto chvíli není jasné, co nové aktualizace obnášejí. Dá se však bezpečně předpokládat, že obě beta verze budou obsahovat důležité opravy chyb a vylepšení výkonu. Finální verze těchto operačních systémů bude spuštěna v únoru, pravděpodobně ve stejnou dobu.

Instalace beta verzí může způsobit mnoho problémů

Uživatelé Apple by si neměli instalovat beta verze operačních systémů, protože jsou speciálně určeny pro vývojáře. Vývojáři obvykle testují a spouštějí aplikace, jakmile jsou vyřešeny všechny problémy s výkonem. Apple běžným uživatelům doporučuje, aby počkali, až se na jejich počítačích objeví upozornění na stažení. Instalace beta verzí může způsobit nestabilitu a někteří uživatelé také hlásili ztrátu dat. I testeři by je měli instalovat na sekundární zařízení namísto na svá primární zařízení.

Pravidelnost Apple ve vydávání nových OS může být marketingovou strategií

Apple neustále vydává novější verze svého operačního systému. Důvodem, proč se o něj tolik zajímá, je, že jeho konkurenti nevydávají aktualizace tak často. To dává Applu konkurenční výhodu. Když soupeři také dohánějí funkce a výkon, je zajištění vydávání pravidelných aktualizací softwaru chytrou marketingovou strategií. Jde o osvědčené schéma, které vždy fungovalo ve prospěch Applu.

Před instalací beta verzí je třeba mít na paměti následující

  • Pokud jste běžným uživatelem, neinstalujte žádné beta verze operačního systému. Na veřejnou verzi čekejte v únoru
  • Pokud jste tester, neinstalujte beta verzi na své primární zařízení. Nainstalujte jej jako sekundární testovací zařízení
  • Beta verze operačního systému mohou vést ke ztrátě dat. Ujistěte se, že zálohujete vše, dokonce i na vašem testovacím zařízení
  • Některá vylepšení mohou způsobit problémy ve starších verzích aplikací. Vývojáři musí být při testování opatrní.

Finální aktualizace přijdou příští měsíc

Apple plánuje vydat finální verze těchto aplikací příští měsíc. Tato verze bude pravděpodobně obsahovat vylepšení z beta verzí s několika dalšími funkcemi. Člověk musí čekat a sledovat, aby zjistil, co budou nové aktualizace obsahovat.

Předchozí článekDnes je to 10. výročí uvedení iPadu
Další článekTyto jedinečné a nové hodinky Frozen se promění v robota

Jsem podivínská máma a závislák na gadgetech. Rád prohlížím web a sleduji nové a vzrušující technologie, které mi usnadňují život.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.