Apple může 31. března představit nový iPad Pro 2

Apple může 31. března představit nový iPad Pro 2

iPad Pro 2

Apple může 31. března uvést na trh dva nové produkty: iPhone SE 2 a iPad Pro 2. O iPhonu SE 2 už toho víme hodně. O iPadu Pro 2 se toho ale moc neví. Na rozdíl od iPhonu SE 2 , což je levné zařízení, může iPad Pro 2 stát 799 $. Rozhodně cílí na prémiový trh. Očekává se, že iPad Pro přijde s rychlejším procesorem a třemi fotoaparáty v zadní části zařízení. Pořizování snímků na iPadu samozřejmě nebude z hlediska ergonomie snadné.

Jaké jsou funkce nového iPadu Pro 2?

Bohužel v tuto chvíli víme jen to, že iPad Pro 2 by mohl být odhalen spolu s novým iPhonem SE 2. Neexistují absolutně žádné informace o funkcích týkajících se tohoto zařízení. Bylo by tedy troufalé dělat předpoklady o novém iPadu Pro. Lze si představit, že iPad Pro bude řešit rostoucí potřebu prémiových tabletů mezi profesionály.

Nový iPad Pro 2 se na své cestě podobá prvnímu iPadu

Apple pracuje na rozvoji trhu, který podporuje jeho vlastní růstové iniciativy. V rámci své strategie Apple před více než deseti lety vydal iPad a vytvořil trh z ničeho. Většina lidí se posmívala myšlence zařízení, které viselo někde mezi smartphonem a notebookem. Apple však dokázal, že je možné uvést na trh zcela nové zařízení, i když napodobuje stávající zařízení. Dnes je iPad jedním z nejúspěšnějších zařízení, která kdy byla uvedena na trh. Stále roste jak v popularitě, tak v použití.

Prémiový marketing a eliminace úniků

S ohledem na tyto faktory lze předpokládat, že událost Apple 31. března bude hodně slibná. Protože se chystá uvést na trh levný smartphone, má smysl pouze pro společnost uvést na trh špičkové zařízení. Bez prémiového marketingu by pro Apple mohlo být velmi těžké konkurovat svým konkurentům.

Zdá se, že Apple to ví velmi dobře. To je pravděpodobně důvod, proč bude nový iPad Pro 2 nejen drahý, ale také docela nepolapitelný. Cupertinský gigant musí svým investorům dokázat, že má stále své ambice. Součástí strategie může být také zajištění toho, že nedochází k únikům informací o tomto konkrétním produktu.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.