Aktualizace Překladače Google uloží historii do účtu Google

Aktualizace Překladače Google uloží historii do účtu Google

Aktualizace Překladače Google

Google právě představil aktualizaci Google Translate. Lidé, kteří jsou při tlumočení a překládání do az jiných jazyků závislí na Překladači Google, budou potěšeni, že Google nyní ukládá historii překladů do jejich účtů. To znamená, že všechny překlady, které uživatel provede nebo vygeneruje, budou uloženy nebo připojeny k jeho účtu. Google bude moci tyto překlady načíst, aby uživatelé nemuseli překládat opakovaně. Uživatelé navíc budou moci synchronizovat překlady mezi více zařízeními. Je to možné, protože tyto překlady jsou uloženy v účtech Google.

Chcete-li získat přístup k historii překladů, uživatelé musí udělat toto:

Aktualizace Překladače Google
  • Před provedením překladu se přihlaste k účtu Google
  • Spusťte překlad normálně jako vždy
  • Získejte překlady na jiných zařízeních v reálném čase
  • Spravujte překlady v části Moje aktivita
  • Přidejte, odstraňte nebo upravte překlady v sekci Moje aktivita

Pro koho je nová aktualizace Překladače Google určena?

Tato funkce se ukáže být přínosem pro ty, kteří často cestují. Je to také dárek pro ty, kteří často konverzují s cizinci nebo pracují jako cestovní kanceláře. Vzhledem k tomu, že podniky a firemní zaměstnanci stále více používají Překladač Google, důsledky této aktualizace mohou být obrovské.

Důležité: Vytvořte zálohy existujících překladů v mezipaměti

Existuje však několik problémů, které mohou uživatelům způsobit problémy. Ti, kteří mají ve svých zařízeních uložené překlady, o ně mohou navždy přijít. Než změna vstoupí v platnost, je vhodné všechny tyto překlady uložit, aby byly k dispozici pro pozdější použití. Google již začal blikat vyskakovací okna s varováním. To znamená, že změny mohou být zveřejněny v brzké době. Může se to stát během několika příštích dnů nebo dokonce týdnů. To by měl být dostatečný důvod k zálohování překladů uložených v mezipaměti.

Překládání se může v blízké budoucnosti dramaticky změnit díky AI a ML

Se zdokonalováním umělé inteligence a strojového učení se dramaticky zlepší překlady. Rozpoznávání převodu textu na řeč a rozpoznávání emocí může v budoucnu dobře fungovat s překladatelskými technologiemi. Po určité době může přestat existovat potřeba učit se cizí jazyky, takže komunikace bude bezproblémová. To také otevře přístup k publikacím, časopisům a knihám napsaným v cizích jazycích. Pokud se překladatelé a tlumočníci obávají, zdá se, že Překladač Google nemá žádné výhrady.

Předchozí článekGeForce od Nvidie už má jeden milion streamovacích hráčů
Další článekFujifilm představuje Instax Mini 11 Instant Camera

S téměř 11 lety zkušeností s psaním a úpravou článků o gadgetech, vědě a technologii mohu s jistotou prohlásit, že jsem byl svědkem vývoje digitální éry.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.