Aktualizace Pokémon Go umožňuje hráčům hrát z domova

Aktualizace Pokémon Go umožňuje hráčům hrát z domova

Pokémon Go

Vzhledem k tomu, že se stále více lidí samo izoluje kvůli epidermis koronaviru, Pokémon GO změnil určitá nastavení, aby hráči mohli hrát z domova. Společnost Niantic, která za hrou stojí, dočasně změnila nastavení, aby umožnila hráčům hrát z jejich vlastních domovů. Tyto změny budou přenášeny jako prioritní aktualizace, aby lidé nemuseli chodit ven a riskovat své zdraví.

Aktualizace Pokémon Go umožňuje hraní domácích her

Sledování Pokémonů bude snadné, bezpečné a také zábavné. Aby Niantic zažehnal blues, nabízí také slevu 99 % na vonné balíčky. Místo obvyklých 30 minut nyní potrvají hodinu. Hráči mohou také vylíhnout vejce rychle, ve skutečnosti dvakrát rychleji než dříve. Bude také více dárků prostřednictvím PokéStops a fanoušci jich prostě nebudou mít dost.

Které další hry umožňují hráčům hrát z domova?

Mnoho dalších her také následovalo příklad a umožňují hráčům soutěžit mezi sebou online. Napadá mě Battle League a také několik dalších her. Je velmi důležité, že se tyto herní společnosti rozhodly umožnit hráčům hrát z domova, zvláště když tyto videohry vyžadují, aby byli venku. Může se zdát neintuitivní, že hráč videohry potřebuje povolení vývojářů, aby mohl hrát z domova. Je to však nutné v řadě her, jako je Pokémon GO, což je většinou venkovní hra.

Mohou sdílené ovladače přenášet infekci koronavirem?

Mnoho lidí vyjádřilo obavy, že by se mohli nakazit koronavirem, pokud spolu budou hrát hry v uzavřené místnosti. Aby se takovým situacím předešlo, měli by se ti, kteří pociťují příznaky, izolovat a nehrát videohry s ostatními. Je také důležité zajistit, aby ti, kteří pociťují příznaky, nedovolili ostatním dotýkat se jejich herního příslušenství, protože by to mohlo ostatní nakazit.

Hráči by měli dbát na dodržování hygieny. Pokud někdo potřebuje sdílet herní příslušenství, měl by si před dotykem s ovladači umýt ruce. Hráči, kteří bydlí ve stejném domě, mohou také použít rukavice, než se dotknou ovladače. Díky tomu bude herní příslušenství dezinfikované. Když to bude chtít použít další hráč, křížová kontaminace ho neovlivní.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.