Aktualizace Map Google přijde později s novými funkcemi

Aktualizace Map Google přijde později s novými funkcemi

aktualizace google map

Později dnes přichází nová aktualizace Map Google, která slibuje řadu funkcí a nový skvělý design. Změny se dotknou aplikací pro iOS i Android. Aktualizace přichází přesně po 15 letech od data spuštění beta verze Map Google. S touto aktualizací mohou uživatelé očekávat spoustu nových funkcí a designových prvků, díky nimž je používání aplikace Mapy radostným zážitkem.

Zde jsou některé z nejdůležitějších funkcí a změn přicházejících s aktualizací Map Google:

  • Mapy Google mají nyní čtyřbarevnou ikonu, která si vypůjčuje prvky lokačního špendlíku.
  • Ve spodní části obrazovky naleznou uživatelé navigační systém s pěti ikonami
  • Karta „Uloženo“ načte seznam míst, která jste si možná přidali do záložek, spolu s dalšími takovými seznamy, které jste také vytvořili
  • Karta „Přispět“ vám umožňuje přidávat fotografie a recenze míst, která často navštěvujete
  • Nabídka hamburgerů, která skrývala mnoho z těchto ikon, je konečně pryč
  • Funkce seznamu Map Google jsou nyní dostupnější a mnoho recenzentů si všimlo, že je to pro uživatele výhodná funkce

Uživatelé mohou snadno přistupovat k informacím z crowdsourcingu na Mapách Google

Google také usnadnil přístup k informacím, které se zadávají pomocí metody crowdsourcingu. Uživatelé mohou snadno zkontrolovat teplotu, zabezpečení, dostupnost a další podobné údaje zadané jinými uživateli. To je velmi užitečné při cestování veřejnou dopravou, protože lidé mohou plánovat své cesty s dostatečným předstihem a přijímat informovaná rozhodnutí.

Walkers může získat lepší uživatelskou zkušenost s novou aktualizací

Technologický gigant také zahrnul Live View, který využívá rozšířenou realitu (AR), která pomáhá chodcům a chodcům plánovat jejich cesty. V počátečních verzích Live View zobrazoval modré šipky, které uživatelům pomáhají pochopit, kam jdou. Nyní velký červený špendlík ukazuje, kde je cíl a jak daleko nás od něj uživatel vzdaluje. Uživatelé mají stále přístup k podrobným směrům pomocí modrých šipek.

Nová funkce Live View je však perfektní pro ty, kteří se chtějí orientovat ve směru. Funkce Live View bude přidána do další aktualizace a nemusí být dostupná hned. Je důležité poznamenat, že Apple Maps podobně plánoval redesign a odhalení nových funkcí. Konkurence nutí každého tvrdě pracovat a Google není výjimkou. A to je pro koncové uživatele vždy dobrá věc.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.