RUNMUS Gaming Headset for Xbox One

5 úžasných nabídek herních sluchátek na Černý pátek 2019

Ze všech nabídek Černého pátku, které jsou k dispozici na Amazon v tuto chvíli, není nic lákavějšího než ty, které se týkají herních headsetů. Na herní náhlavní soupravy existují skutečně výrazné slevy a akce, které každého hráče přimějí k radosti. Skutečný herní zážitek je totiž vždy o akustice a o tom, jak dobře jste schopni potlačit hluk. Kromě toho, pokud nemáte nejnovější a nejlepší model headsetu, ztrácíte také právo na vychloubání. V tomto článku jsme uvedli 5 nejlepších nabídek herních headsetů Black Friday 2019.

Herní audio systém Turtle Beach Elite Pro 2 + SuperAmp Pro Performance

Turtle Beach Elite Pro 2

Jedná se o perfektní náhlavní soupravu, kterou si můžete koupit, pokud hledáte úžasný herní zážitek. Dodává se se slavnou technologií TruSpeak, která je speciálně vytvořena pro hráče. 50mm nano čisté reproduktory jsou ideální pro vytloukání zvuků. Také se pohodlně používá a je dodáván s náušníky AeroFit. Získejte toto headset nyní.

SteelSeries Arctis 7

SteelSeries Arctis 7

Dále na herním žebříčku je headset SteelSeries Arctis 7. To přichází s bezztrátovou bezdrátovou funkcí, která serenáduje vaše uši prostorovým zvukem v2.0. Toto je určeno pro PC a PS4 a je dodáváno v černé barvě. Jeho 24hodinová výdrž baterie je dostatečná i pro ty nejintenzivnější herní seance. Chyťte se jednat nyní.

Herní sluchátka RUNMUS pro Xbox One

Herní sluchátka RUNMUS pro Xbox One

Tato náhlavní souprava se stereofonním zvukem 7.1 Surround Sound je skvělá a jednoduše vás ohromí. Ačkoli je určen pro Xbox One, lze jej použít také s PC, PS4 a Xbox One Controller. Dodává se s funkcí potlačení hluku a LED světla jsou příliš futuristická. Získejte toto jednat nyní.

Herní sluchátka RUNMUS pro PS4

Herní sluchátka RUNMUS pro PS4

Pokud byste chtěli náhlavní soupravu, ve které byste vypadali docela praštěně, můžete využít nabídku RUNMUS Gaming Headset Black Friday. Tento headset je kompatibilní s PS4, Xbox One, PC, PS3, Mac a dokonce i Nintendo Switch. To je ideální dárek k letošním Vánocům. Získejte tuto dohodu na Amazonu.

Sennheiser GSP 300

Sennheiser GSP 300

Sennheiser je jednou z nejlepších akustických značek, a to z velmi dobrého důvodu. Sennheiser GSP 300 je perfektní herní headset s vynikajícími basy a náušníky z paměťové pěny pro větší pohodlí. Dostat tato skvělá nabídka herních sluchátek než zmizí.

Pokud se vám líbily tyto skvělé herní náhlavní soupravy na černý pátek 2019, nezapomeňte se podívat na nejnovější nabídky Amazon Echo Black Friday a nejlepší nabídky Turtle beach Amazon pro Black Friday 2019.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.