Top 10 nDash Posts and What This Analysis Can Teach Content Marketers

10 nejlepších příspěvků nDash a co tato analýza může naučit obsahové marketéry

Pomocí nástroje Ahrefs jsme sestavili seznam našich deseti nejlepších blogových příspěvků – některé pocházejí z roku 2016! Níže se podívejte, co čtou ostatní.

10 našich nejlepších příspěvků na blogu

1: 5 věcí, které by vaše portfolio psaní na volné noze mělo zahrnovat 2020)

Tento příspěvek obsahuje podrobný přehled pěti věcí, které by portfolia psaní na volné noze měla mít, včetně biografie, ukázek psaní a dalších. Najdete zde také odkazy na příklady portfolií, které slouží jako inspirace pro vás.

2: 10 formátů písemného obsahu pro efektivní marketing obsahu (2020)

Efektivní marketing obsahu je více než pravidelné zveřejňování aktualizací blogu. Zahrnuje prezentaci obsahu v několika formátech, abyste zajistili, že efektivně oslovíte své cílové publikum. Tento příspěvek od Ling Wong | zkoumá deset formátů obsahu, které byste měli mít ve svých marketingových strategiích.

3: Content is King: Některé z našich oblíbených citátů z obsahového marketingu (2016)

Zde je příspěvek z roku 2016 zmíněný v úvodu – v tomto příspěvku uvidíte šestnáct našich oblíbených citátů z obsahového marketingu. Rádi bychom slyšeli vaše oblíbené!

4: Základy vývoje obsahu: 8 jednoduchých kroků k efektivní strategii (2020)

Podívejte se na tento příspěvek a zjistěte, co je vývoj obsahu a osm kroků, které můžete udělat pro efektivní vývoj obsahu. Začíná to stanovením cílů a končí stisknutím tlačítka publikovat. Použijte tyto kroky jako rámec pro vývoj obsahu nejvyšší kvality.

5: 9 nejlepších alternativ Goo.gl URL Shortener pro obchodníky s obsahem (2018)

Od 13. dubna 2018 již uživatelé nemají přístup k nástroji pro zkracování adres URL Goo.gl. To však neznamená, že neexistují vysoce kvalitní alternativy. V tomto příspěvku Ling Wong | poskytuje podrobné popisy alternativ nástroje pro zkracování adres URL.

6: 4 důvody, proč byste si měli najmout nezávislé autory případových studií, a jak pomoci tomu, aby to šlo hladce (2021)

Případové studie, které jsou pro obchodníky často okamžikem „ah-ha“, slouží jako cenný nástroj ve strategiích obsahového marketingu. Tady, Amy Hooker Kidd uvádí čtyři důvody, proč byste si měli najmout spisovatele případových studií, a některé strategie, které vám pomohou hladce fungovat.

7: Top 10 blogovacích platforem: Průvodce požadavky pro spisovatele (2018)

Udržování blogu je způsob, jak své cílové publikum informovat o tom, co se děje ve vaší společnosti, a zároveň mu poskytovat cenné zdroje. V tomto průvodci Mark Burdon popisuje deset blogovacích platforem a proč byste je měli zvážit.

8: Soubor přetažení titulku blogu: Ukradněte těchto 5 vzorců pro psaní titulků, které přitahují pozornost (2020)

Nadpisy, které upoutají pozornost, umí víc, než jen přilákat vaši cílovou skupinu a zvýšit počet kliknutí. Titulky zlepšují návštěvnost vyhledávačů (zejména pokud jsou optimalizovány pro klíčová slova) a stručně sdělují čtenářům, co mohou od vašeho obsahu očekávat. Tento příspěvek nastiňuje pět vzorců pro vytváření vysoce kvalitních titulků, které přitahují pozornost.

9: Najměte si HR spisovatele: 7 odborníků pro jakýkoli rozpočet na obsahový marketing (2020)

Každý obchodník s obsahem to někdy zažije – dokončí svou obsahovou strategii a má připravené úkoly. Problém? Nevědí, kterého spisovatele si vybrat a v některých případech ani kde je najít. V této příručce najdete našich sedm nejlepších návrhů pro personalisty.

10: Najměte si spisovatele životního stylu: 17 odborníků pro jakýkoli rozpočet na obsahový marketing (2020)

Stejně jako u popisu v předchozím příspěvku na blogu mohou mít marketéři potíže s nalezením nejlepšího spisovatele životního stylu – pomocí těchto sedmnácti návrhů jsme z toho odstranili dohady. Pokud jste si ještě nenastavili svůj nDash účet pro vyhledávání v naší databázi autorů, můžete tak učinit kliknutím sem.

BONUS: Seznam Google Analytics

A protože rád vidím, jak se nástroje porovnávají, zde je seznam 10 nejlepších, který jsem sestavil z Google Analytics:

 1. 5 věcí, které by mělo obsahovat vaše portfolio psaní na volné noze (2020)
 2. 10 formátů písemného obsahu pro efektivní marketing obsahu (2020)
 3. Základy vývoje obsahu: 8 jednoduchých kroků k efektivní strategii (2020)
 4. Content is King: Některé z našich oblíbených citátů z obsahového marketingu (2016)
 5. Průvodce tvorbou obsahu Ahrefs (2021)
 6. Kompletní průvodce předkládáním nápadů na obsah [on nDash] (2021)
 7. 6 způsobů, jak optimalizovat konverzační umělou inteligenci a chatboty (2018)
 8. 9 způsobů, jak používat svůj obsah k budování vztahů (2018)
 9. Proč emocionální branding funguje (2021)
 10. Najměte si nezávislého spisovatele kybernetické bezpečnosti: 9 odborníků pro jakýkoli rozpočet na marketing obsahu (2020)

Jaké lekce obsahového marketingu se můžeme z těchto seznamů naučit?

Nyní se podívejme na lekce obsahového marketingu, které se můžeme z každého seznamu naučit. Zde jsou dvě věci, kterých si všímám:

 1. V každém seznamu většina titulů obsahuje slovo „obsah“. Například v seznamu Ahrefs šest z deseti obsahuje toto klíčové slovo (u dvou je to dvakrát). A v seznamu Google Analytics se objevuje v osmi z deseti titulů.
 2. Všechny příspěvky v seznamu Ahrefs jsou seznamy. Seznam Google Analytics obsahuje sedm seznamů z deseti.

Jaká je marketingová lekce?

Je jich několik – za prvé, když se podíváte na výsledky z přehledů vašeho webu, podívejte se na klíčové slovo, které se zobrazuje nejvíce. Poté zjistěte, zda pro toto konkrétní téma existují mezery v obsahu. Dále se podívejte, jaký typ obsahu funguje nejlépe. V našem případě jsou jasným vítězem listice.

FAQ

Jak si mohu vybrat téma blogu?

 1. Identifikujte své cílové publikum.
 2. Určete bolestivá místa vaší cílové skupiny
 3. Proveďte průzkum klíčových slov

Jaká jsou nejoblíbenější témata blogu?

 1. Rodičovství: Původní obsah se specializovanými tématy, včetně rodičovství novorozenců nebo dětí středního věku
 2. Jídlo: Recepty a specializované diety, včetně plánování Keto a bezlepkového menu
 3. Tech: Protože se toto odvětví neustále vyvíjí, témata jsou nekonečná, včetně počítačové kriminality, softwarových řešení a dalších
 4. Cestování: Bez ohledu na to, zda jde o cestování do konkrétních míst nebo o cestování bloggerem, tato témata zajímají široké publikum
 5. Zdraví a kondice: Publikum se chce dozvědět, jak se udržovat v kondici, vidět příběhy úspěšných, dostávat tipy a další

Jak zkontrolovat hodnocení blogu?

Zkontrolujte hodnocení svého blogu pomocí nástrojů jako Google Search Console a Ahrefs.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.